Zapisz się na wydarzenie

REJESTRACJA NA TARGI IT CAREER SUMMIT

Chcesz zmienić Pracodawcę?
Przyjdź na Targi i poznaj kluczowych graczy na rynku nowych technologii.
22 września 2022, Stadion Legii w Warszawie.

IT Career Summit jest wydarzeniem branżowym. Do udziału kwalifikujemy programistów, developerów, testerów, wdrożeniowców, inżynierów, administratorów, oficerów bezpieczeństwa, managerów ds. zarządzania projektami IT.
Zwiedzanie targów oraz udział w konferencji jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji na tej stronie.Obszar zawodowy*:
 development – programowanie i inżynieria bezpieczeństwo kadra zarządzająca IT software - administracja hardware - administracja zarządzanie projektami IT testowanie wdrożenia blockchain data science analityka danych


Doświadczenie zawodowe*:
 brak 0-2 lata 2-5 lat 5-10 lat powyżej 10 lat


Znajomość języków programowania / technologii:
JavaJavascriptVue.jsTypeScriptNode.js.NETPHPSQLScalaRuby on RailsC#C++PythonAndroidiOSWyrażam zgodę na informowanie o wydarzeniach organizowanych przez ITDB Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie oraz udostępnienie moich danych osobowych przez ITDB Sp. z o.o. Partnerom wydarzenia IT Career Summit (spis Partnerów na stronie internetowej) w celach związanych z przekazywaniem informacji marketingowych, dotyczących działalności ITDB Sp. z o.o. oraz Partnerów wydarzenia IT Career Summit, jak również w celu obsługi bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez ITDB Sp. z o.o oraz Partnerów wydarzenia IT Career Summit.
Oświadczam, że zapoznałem/am się z polityką prywatności i akceptuję jej treść.

Wszystkie zgody, o które prosimy, są dobrowolne.
Administratorem danych jest ITDB Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Ryżowa 49. Dane przetwarzane są w celu zgodnym z treścią udzielonej zgody, do czasu jej cofnięcia. ITDB Sp. z o.o. ma prawo przetwarzać informacje o tym, że udzieliłaś/eś zgody oraz kiedy została cofnięta, przez okres przewidziany przepisami prawa, na potrzeby rozstrzygania ewentualnych sporów i dochodzenia roszczeń. Masz prawo cofnąć zgodę w każdym czasie, dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Informacje handlowe (oferty oraz informacje o usługach) będą przesyłane przy użyciu telefonu lub poczty e-mail, do czasu cofnięcia zgody.