Latest event

Date
December 10-05-2015
Location
3200 Barbaros, Bulvari, Besiktas
Speakers
24 Professional Speakers

Welcom To Jevent 

 About Us

Praesent ac sem in neque venenatis tristique. Morbi et ligula velit. Nullam a augue vel mi porta vestibulum non ac elit. Vivamus convallis tortor et fermentum semper. In hac habitasse platea dictumst. Curabitur eget dui id metus pulvinar suscipit.

Register

 OUR MISSION 

Praesent ac sem in neque venenatis tristique. Morbi et ligula velit. Nullam a augue vel mi porta vestibulum non ac elit. Vivamus convallis tortor et fermentum semper. In hac habitasse platea dictumst. Curabitur eget dui id metus pulvinar suscipit.

Watch the video

DONATION

Praesent ac sem in neque venenatis tristique. Morbi et ligula velit. Nullam a augue vel mi porta vestibulum non ac elit. Vivamus convallis tortor et fermentum semper. In hac habitasse platea dictumst.

CONFERENCE OR EVENT SCHEDULE 

 • Rejestracja
  Rejestracja
  09:00 IT FUTURE CONGRESS 2017

  Speakers:

 • Wyzwania i dobre praktyki zarządzania ryzykiem technologicznym dla obszaru cyberzagrożeń
  Wyzwania i dobre praktyki zarządzania ryzykiem technologicznym dla obszaru cyberzagrożeń
  09:00 - 09:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Jednym z kluczowych wyzwań bezpieczeństwa w systemach informatycznych jest dobór właściwych poziomów ochrony danych w obszarach: poufność, integralność, ciągłość działania oraz przestrzeganie przyjętych zasad w organizacji. Celem prezentacji będzie przedstawienie dobrych praktyk w procesie planowania bezpieczeństwa, od poziomu decyzyjnego, po etap realizacji, uwzględniając w szczególności etapy definiowania wymagań, projektowania, rozwoju, po wdrożenie produkcyjne. Podkreślona zostanie istotność procesów i zasad, jakie organizacja powinna ustanowić, z uwagi na ciągłe zmiany i nowe cyber-zagrożenia, szczególnie w instytucjach finansowych. Prelekcja przybliży również rozumienie podstaw zarządzania ryzykiem technologicznym w zakresie zmian oraz planowania obrony przed i w trakcie ataku w tzw. zespołach Red & Blue - do wykorzystania jako dobre praktyki, w dużych i małych firmach.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Head of Technology Risk Team, ING Bank

 • Bezpieczeństwo 2.0 – Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony przed zagrożeniami dnia zerowego
  Bezpieczeństwo 2.0 – Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony przed zagrożeniami dnia zerowego
  09:30 - 10:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Czas to pieniądz – wydaje się, że każdy z nas o tym słyszał, również Ci którzy zdecydowali się na zarabianie pieniędzy w sposób nielegalny, zza ekranu swojego komputera. Czas reakcji na atak cybernetyczny może mieć zasadnicze znaczenie, a informacja o nim rozpowszechniana pomiędzy narzędzia do zabezpieczeń sieci i końcówek – kluczowa w kontekście skutecznej ochrony. Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa to przyszłość, która ma miejsce już dziś. W trakcie prelekcji przedstawimy spójną wizję budowania strategii ochrony w oparciu o produkty Sophos. Sebastian Zamora, Sophos
  Pobierz prezentację

  Speakers: SOPHOS

 • Bezpieczny transfer plików i monitoring sieci – jak zabezpieczyć swoją firmę?
  Bezpieczny transfer plików i monitoring sieci – jak zabezpieczyć swoją firmę?
  10:00 - 10:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Specjalista z zakresu rozwiązań IT Security z 9-letnim doświadczenie w branży. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała przy realizacji projektów z zakresu monitoringu sieci, bezpieczeństwa aplikacji internetowych, ochrony sieci, oprogramowania antywirusowe oraz bezpiecznego przesyły danych. Na jej koncie znajduje się realizacja projektów dla spółek takich jak: Bank Zachodni WBK, eService, Itaka czy PGNiG. Z firmą CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. związana od prawie 5 lat. Obecnie na stanowisku Sales Director odpowiedzialna za budowanie kanałów partnerskich największych światowych dostawców na rynku Polskim i Europy Wschodniej.
  Pobierz prezentację

  Speakers: CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.

 • Następny poziom bezpieczeństwa
  Następny poziom bezpieczeństwa
  10:15 - 10:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W dzisiejszym świecie groźba unieruchomienia przedsiębiorstwa może pochodzić z wielu miejsc. Bezpieczeństwo musi obejmować każdy punkt dostępu oraz odbywać się z wykorzystaniem wielu warstw ochrony. Aby utrzymać konkurencyjność, firmy potrzebują rozwiązań i zabezpieczeń, które są proste do wdrożenia, łatwe w zarządzaniu i dostosowaniu do potrzeb użytkownika. Ochrona, wykrywanie i odzyskiwanie Najnowsza generacja urządzeń drukujących HP Enterprise to unikalne na rynku rozwiązania, które oferują trzy kluczowe technologie przeznaczone do udaremnienia niechcianych ingerencji. Te funkcje automatycznie mogą spowodować restart urządzenia i włączenie go w bezpiecznym trybie w przypadku ataku lub anomalii.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Print Technology Expert HP Inc. Polska

 • 5-ty Element, czyli jak zintegrować zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych
  5-ty Element, czyli jak zintegrować zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych
  10:45 - 10:55 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Bez uciekania się do opowieści science-fiction, zaprezentujemy sposób na zinwentaryzowanie sprzętu, przeprowadzenie audytu oprogramowania, zgodne z prawem i nieinwazyjne monitorowanie aktywności użytkowników oraz prowadzenie helpdesku przy użyciu jednego zintegrowanego narzędzia. Na przykładzie systemu statlook® pokażemy, że równoczesnego wzrostu szybkości działania, bezpieczeństwa danych i komfortu pracy działu IT wcale nie należy wkładać między powieści fantastyczno-naukowe.
  Pobierz prezentację

  Speakers: (A+C Systems)

 • Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  10:55 - 11:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W obecnym czasie obserwujemy ciągłe zwiększanie się ilości przechowywanych informacji, procesowi temu towarzyszy także nieustanny wzrost wagi i znaczenia tych danych dla każdej organizacji. Nierzadko dane znajdujące się na firmowych nośnikach stanowią wielomiesięczne owoce pracy sztabów ludzi i ich utrata narażałaby firmę na duże straty. Dlatego tez bardzo ważne jest, aby systemy teleinformatyczne przechowujące te cenne informacje oparte były o solidne podstawy. Niezbędne jest, aby współczesna architektura serwerowni zapewniała właściwy poziom bezpieczeństwa dla informacji, jak również przygotowana była na zmieniające się wymogi dotyczące ich ilości
  Pobierz prezentację

  Speakers: Kierownik wsparcia sprzedaży systemów zasilania gwarantowanego, Schneider Electric Polska

 • Jak pogodzić wysoką wydajność ze skalowalnością pojemności w nowoczesnym systemie do przechowywania danych zapasowych?
  Jak pogodzić wysoką wydajność ze skalowalnością pojemności w nowoczesnym systemie do przechowywania danych zapasowych?
  11:15 - 11:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Jak zbudować skalowalny, wydajny i bezpieczny system do backupu danych? Właśnie taki cel postawili przed sobą pomysłodawcy NEC HYDRAstor. Jak udało się ten cel zrealizować? Jak potoczyły sie losy projektu? Jakie funkcje posiada piąta już generacja systemu i co nowego przygotowują twórcy systemu? O tym opowie współtwórca systemu z firmy 9LivesData która od samego początku uczestniczy w procesie tworzenia i rozwoju rozwiązania.

  Speakers: 9livesData

 • “Twoja firma jest tak bezpieczna, jak Twoje drukarki”- debata o zagrożeniach w obszarze firmowych urządzeń drukujących… oraz o tym jak minimalizować ryzyka.
  “Twoja firma jest tak bezpieczna, jak Twoje drukarki”- debata o zagrożeniach w obszarze firmowych urządzeń drukujących… oraz o tym jak minimalizować ryzyka.
  11:30 - 12:05 IT FUTURE CONGRESS 2017
  O tym, że należy dbać o bezpieczeństwo infrastrukturalne firm nie trzeba nikogo przekonywać. Ale jak robić to skutecznie? Czy są efektywne sposoby na minimalizację ryzyka ? To tylko niektóre z kwestii, które poruszymy podczas dyskusji z zaproszonymi ekspertami. Inwestycja w nowoczesne rozwiązania zawsze się opłaca!

  Speakers: Canon Polska

 • Biznesowy system operacyjny – cyfrowe środowisko dla firm 2.0
  Biznesowy system operacyjny – cyfrowe środowisko dla firm 2.0
  12:05 - 12:20 IT FUTURE CONGRESS 2017
  READY to pierwszy Biznesowy Systemem Operacyjny. To oprogramowanie stwarzające jednolitą platformę odzwierciedlającą firmę w wirtualnej postaci. System stwarza nowe środowisko pracy, który w naturalny i przyjazny sposób łączy ludzi, zasoby, procesy i informacje. Biznesowy system operacyjny pozwala na zarządzanie nowoczesną, cyfrową firmą 2.0. Dowiedz się więcej i zobacz system podczas premierowej prezentacji na konferencji IT Future Expo 2017!

  Speakers: eDokumenty

 • Modelowanie i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie procesu zatrudnienia pracownika
  Modelowanie i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie procesu zatrudnienia pracownika
  12:20 - 13:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Dziesiątki systemów, setki dostępów do systemów i tysiące pracowników. Akceptacje, podział zadań, raportowanie. Czy w dynamicznie rozwijającej się organizacji jest szansa na automatyzację procesu zatrudnienia? Od złożenia wniosku, po raport z wykonania? Wraz z podziałem zadań, akceptacjami, automatycznym założeniem konta w AD oraz instalacją oprogramowania? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas naszej prezentacji.
  Pobierz prezentację

  Speakers: MWT Solutions

 • E-commerce z PayU, czyli globalne API w praktyce
  E-commerce z PayU, czyli globalne API w praktyce
  13:00 - 13:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  PayU obsługujące płatności w Polsce, Indiach, czy też RPA wypracowało już API w tych regionach. Obecnie rozpoczął się etap globalizacji API, tak by sprzedawca obsługujący wiele rynków integrował się z dostawcą płatności tylko raz. Najnowszym przykładem globalnej integracji jest estoński Taxify.

  Speakers: PayU

 • W centrum wydarzeń, czyli jak skutecznie zarządzać informacjami o produktach
  W centrum wydarzeń, czyli jak skutecznie zarządzać informacjami o produktach
  13:30 - 13:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Zarządzanie informacjami o produktach jako podstawa sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Jakie narzędzia wybrać i dlaczego warto postawić na system wdrożony dla wielu wiodących marek.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Senior Developer Magento, Kaliop Poland

 • W jaki sposób technologia wspiera managera w codziennych obowiązkach?
  W jaki sposób technologia wspiera managera w codziennych obowiązkach?
  13:45 - 14:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Uczestniczymy w IV rewolucji przemysłowej. Czy dzisiejsze programy komputerowe są w stanie wspierać managera w obliczu nowych wyzwań? Czy może dopiero czekamy na adekwatne technologiczne wsparcie dla biznesu? Już dzisiaj możemy określić trendy w technologii wspierającej managerów w ich codziennej pracy. Szerzej na temat podczas wystąpienia – zapraszam gorąco na moje wystąpienie.

  Speakers: Sage

 • Ile są warte Twoje dane HR?
  Ile są warte Twoje dane HR?
  14:15 - 14:25 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Każda firma ewidencjonuje dane swoich pracowników. Ale czy optymalnie wykorzystujemy potencjał, który tkwi w ewidencjonowanych danych? Zaprezentujemy nowe spojrzenie na korzyści płynące z danych zgromadzonych przez firmę w systemie do zarządzania HR. Kilka recept na to jak z rozproszonych, ewidencjonowanych danych uzyskać realną wartość wpływającą na rozwój biznesu i wyniki managerów. Rzut oka na rozwiązania dostępne w oprogramowaniu Teta HR, które pozwalają szybko i łatwo uzyskać dostęp do wniosków i wiedzy niezbędnej do planowania i skutecznego zarządzania zasobami firmy.

  Speakers: Unit4 Polska

 • Czy wiesz co naprawdę dzieje się w Twojej firmie? Zmień perspektywę by widzieć więcej
  Czy wiesz co naprawdę dzieje się w Twojej firmie? Zmień perspektywę by widzieć więcej
  14:25 - 14:55 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Firmy inwestujące w nowoczesne rozwiązania ERP dążą do poprawy procesów zachodzących w firmie, ale także do uzyskania jak największej ilości informacji pozwalających im na sprawne zarządzanie organizacją. Często okazuje się jednak, że wymiana samego systemu nie wpływa znacząco na poprawę wydajności i planowania zasobów w firmie. Potrzebna jest jeszcze zmiana perspektywy w spojrzeniu zarówno na samą organizację, jak i na posiadane rozwiązania. Pozwoli to nie tylko dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się w firmie, ale również szybciej reagować na pojawiające się przestoje i na bieżąco dokonywać zmian w organizacji, które poprawią jej funkcjonowanie.

  Speakers: Macrologic

 • Zamawiający i dostawca wdrożenia – przeciwnicy czy partnerzy? Case studies.
  Zamawiający i dostawca wdrożenia – przeciwnicy czy partnerzy? Case studies.
  14:55 - 15:25 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W trakcie warsztatu opartego o analizę przypadków występujących w praktyce negocjacji konfliktogennych postanowień kontraktowych w umowach IT, mecenas Michał Wołoszański opowie o możliwościach negocjacyjnych obydwu stron oraz wyjaśni w jaki sposób tego rodzaju zapisy interpretowane są w przypadku sporów sądowych.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Wołoszański i Wspólnicy - Kancelaria Prawna sp. k.

 • Edukacja IT – jak dobrze inwestować w rozwój pracowników
  Edukacja IT – jak dobrze inwestować w rozwój pracowników
  15:25 - 15:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Edukacja pracowników, jak każda inna dziedzina działalności, jest dla przedsiębiorstw inwestycją. Jak zapewnić oczekiwany zwrot z inwestycji w szkolenia? Jakie są krytyczne czynniki sukcesu edukacji w obszarze IT ? Odpowiedzi na te pytania udzielimy podczas naszej prezentacji.

  Speakers: Dyrektor projektu „Portal Słuchacza” w Altkom Akademia S.A.

 • Rola analityki danych w transformacji cyfrowej firmy
  Rola analityki danych w transformacji cyfrowej firmy
  15:45 - 16:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Współczesne firmy zbierają ogromne ilości danych na temat swoich klientów, a każdy system informatyczny również generuje mnóstwo danych. Każda kolejna uruchomiona aplikacja taka jak system lojalnościowy po uruchomieniu zbiera i trzyma informacje w kolejnej bazie danych. Perfekcyjna firma "data-driven" powinna umieć podejmować decyzje w oparciu o fakty wydobyte ze swoich danych, uzyskując przewagę konkurencyjną i docierając do klientów szybciej od konkurencji. Wdrożenie filozofii "data-driven" wymaga skatalogowania wszystkich źródeł danych w firmie oraz budowy zespołów analitycznych oraz Data Science jak najbliżej biznesu. W prezentacji przedstawimy naszą wizję budowy środowiska zarządzania danymi, które usamodzielnia analityków oraz użytkowników biznesowych w dziedzinie zarządzania danymi.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Querona

 • Automatyzacja Procesów biznesowych – wpływ na organizację
  Automatyzacja Procesów biznesowych – wpływ na organizację
  16:00 - 16:20 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Co daje system workflow w organizacji? Jaki ma wpływ na jej działanie i jaką daje przewagę? Czy daje możliwość szybkiego reagowania na zmiany i automatyzację procesów? Jak przekłada się to na dokumenty i ich obieg w organizacji? Podczas prelekcji przedstawione zostaną odpowiedzi na powyższe pytania na podstawie wdrożenia systemu workflow w Banku Gospodarstwa Krajowego. Specyfika Banku Gospodarstwa Krajowego wymaga dużej elastyczności i szybkiego dostosowania do zmian głównie w programach rządowych”

  Speakers: Bank Gospodarstwa Krajowego

 • Mobile State of Union
  Mobile State of Union
  16:20 - 16:40 IT FUTURE CONGRESS 2017
  React Native - jak pisząc jeden kod rozwijać równocześnie aplikacje mobilne na Android i iOS oraz webmobile. Jak ograniczyć koszty dedykowanego developmentu dla każdej z platform osobno i rozwijać jednocześnie aplikację działającą w 3 różnych środowiskach. Success story na podstawie jednej z największych aplikacji wydawniczych w Polsce.
  Pobierz prezentację

  Speakers: WP

 • Wpływ technologii mobilnych i e-commerce na funkcjonowanie Decathlon
  Wpływ technologii mobilnych i e-commerce na funkcjonowanie Decathlon
  16:40 - 17:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W trakcie prelekcji omówione zostaną następujące zagadnienia:
  - zmiana modelu funkcjonowania organizacji,
  - klient marki a nie kanału sprzedaży,
  - innowacje technologiczne w Decathlon.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Decathlon

 • Podsumowanie Kongresu
  Podsumowanie Kongresu
  17:00 - 17:10 IT FUTURE CONGRESS 2017

  Speakers:

 • Rejestracja
  Rejestracja
  09:00 IT FUTURE CONGRESS 2017

  Speakers:

 • Wyzwania i dobre praktyki zarządzania ryzykiem technologicznym dla obszaru cyberzagrożeń
  Wyzwania i dobre praktyki zarządzania ryzykiem technologicznym dla obszaru cyberzagrożeń
  09:00 - 09:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Jednym z kluczowych wyzwań bezpieczeństwa w systemach informatycznych jest dobór właściwych poziomów ochrony danych w obszarach: poufność, integralność, ciągłość działania oraz przestrzeganie przyjętych zasad w organizacji. Celem prezentacji będzie przedstawienie dobrych praktyk w procesie planowania bezpieczeństwa, od poziomu decyzyjnego, po etap realizacji, uwzględniając w szczególności etapy definiowania wymagań, projektowania, rozwoju, po wdrożenie produkcyjne. Podkreślona zostanie istotność procesów i zasad, jakie organizacja powinna ustanowić, z uwagi na ciągłe zmiany i nowe cyber-zagrożenia, szczególnie w instytucjach finansowych. Prelekcja przybliży również rozumienie podstaw zarządzania ryzykiem technologicznym w zakresie zmian oraz planowania obrony przed i w trakcie ataku w tzw. zespołach Red & Blue - do wykorzystania jako dobre praktyki, w dużych i małych firmach.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Head of Technology Risk Team, ING Bank

 • Bezpieczeństwo 2.0 – Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony przed zagrożeniami dnia zerowego
  Bezpieczeństwo 2.0 – Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony przed zagrożeniami dnia zerowego
  09:30 - 10:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Czas to pieniądz – wydaje się, że każdy z nas o tym słyszał, również Ci którzy zdecydowali się na zarabianie pieniędzy w sposób nielegalny, zza ekranu swojego komputera. Czas reakcji na atak cybernetyczny może mieć zasadnicze znaczenie, a informacja o nim rozpowszechniana pomiędzy narzędzia do zabezpieczeń sieci i końcówek – kluczowa w kontekście skutecznej ochrony. Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa to przyszłość, która ma miejsce już dziś. W trakcie prelekcji przedstawimy spójną wizję budowania strategii ochrony w oparciu o produkty Sophos. Sebastian Zamora, Sophos
  Pobierz prezentację

  Speakers: SOPHOS

 • Bezpieczny transfer plików i monitoring sieci – jak zabezpieczyć swoją firmę?
  Bezpieczny transfer plików i monitoring sieci – jak zabezpieczyć swoją firmę?
  10:00 - 10:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Specjalista z zakresu rozwiązań IT Security z 9-letnim doświadczenie w branży. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała przy realizacji projektów z zakresu monitoringu sieci, bezpieczeństwa aplikacji internetowych, ochrony sieci, oprogramowania antywirusowe oraz bezpiecznego przesyły danych. Na jej koncie znajduje się realizacja projektów dla spółek takich jak: Bank Zachodni WBK, eService, Itaka czy PGNiG. Z firmą CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. związana od prawie 5 lat. Obecnie na stanowisku Sales Director odpowiedzialna za budowanie kanałów partnerskich największych światowych dostawców na rynku Polskim i Europy Wschodniej.
  Pobierz prezentację

  Speakers: CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.

 • Następny poziom bezpieczeństwa
  Następny poziom bezpieczeństwa
  10:15 - 10:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W dzisiejszym świecie groźba unieruchomienia przedsiębiorstwa może pochodzić z wielu miejsc. Bezpieczeństwo musi obejmować każdy punkt dostępu oraz odbywać się z wykorzystaniem wielu warstw ochrony. Aby utrzymać konkurencyjność, firmy potrzebują rozwiązań i zabezpieczeń, które są proste do wdrożenia, łatwe w zarządzaniu i dostosowaniu do potrzeb użytkownika. Ochrona, wykrywanie i odzyskiwanie Najnowsza generacja urządzeń drukujących HP Enterprise to unikalne na rynku rozwiązania, które oferują trzy kluczowe technologie przeznaczone do udaremnienia niechcianych ingerencji. Te funkcje automatycznie mogą spowodować restart urządzenia i włączenie go w bezpiecznym trybie w przypadku ataku lub anomalii.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Print Technology Expert HP Inc. Polska

 • 5-ty Element, czyli jak zintegrować zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych
  5-ty Element, czyli jak zintegrować zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych
  10:45 - 10:55 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Bez uciekania się do opowieści science-fiction, zaprezentujemy sposób na zinwentaryzowanie sprzętu, przeprowadzenie audytu oprogramowania, zgodne z prawem i nieinwazyjne monitorowanie aktywności użytkowników oraz prowadzenie helpdesku przy użyciu jednego zintegrowanego narzędzia. Na przykładzie systemu statlook® pokażemy, że równoczesnego wzrostu szybkości działania, bezpieczeństwa danych i komfortu pracy działu IT wcale nie należy wkładać między powieści fantastyczno-naukowe.
  Pobierz prezentację

  Speakers: (A+C Systems)

 • Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  10:55 - 11:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W obecnym czasie obserwujemy ciągłe zwiększanie się ilości przechowywanych informacji, procesowi temu towarzyszy także nieustanny wzrost wagi i znaczenia tych danych dla każdej organizacji. Nierzadko dane znajdujące się na firmowych nośnikach stanowią wielomiesięczne owoce pracy sztabów ludzi i ich utrata narażałaby firmę na duże straty. Dlatego tez bardzo ważne jest, aby systemy teleinformatyczne przechowujące te cenne informacje oparte były o solidne podstawy. Niezbędne jest, aby współczesna architektura serwerowni zapewniała właściwy poziom bezpieczeństwa dla informacji, jak również przygotowana była na zmieniające się wymogi dotyczące ich ilości
  Pobierz prezentację

  Speakers: Kierownik wsparcia sprzedaży systemów zasilania gwarantowanego, Schneider Electric Polska

 • Jak pogodzić wysoką wydajność ze skalowalnością pojemności w nowoczesnym systemie do przechowywania danych zapasowych?
  Jak pogodzić wysoką wydajność ze skalowalnością pojemności w nowoczesnym systemie do przechowywania danych zapasowych?
  11:15 - 11:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Jak zbudować skalowalny, wydajny i bezpieczny system do backupu danych? Właśnie taki cel postawili przed sobą pomysłodawcy NEC HYDRAstor. Jak udało się ten cel zrealizować? Jak potoczyły sie losy projektu? Jakie funkcje posiada piąta już generacja systemu i co nowego przygotowują twórcy systemu? O tym opowie współtwórca systemu z firmy 9LivesData która od samego początku uczestniczy w procesie tworzenia i rozwoju rozwiązania.

  Speakers: 9livesData

 • “Twoja firma jest tak bezpieczna, jak Twoje drukarki”- debata o zagrożeniach w obszarze firmowych urządzeń drukujących… oraz o tym jak minimalizować ryzyka.
  “Twoja firma jest tak bezpieczna, jak Twoje drukarki”- debata o zagrożeniach w obszarze firmowych urządzeń drukujących… oraz o tym jak minimalizować ryzyka.
  11:30 - 12:05 IT FUTURE CONGRESS 2017
  O tym, że należy dbać o bezpieczeństwo infrastrukturalne firm nie trzeba nikogo przekonywać. Ale jak robić to skutecznie? Czy są efektywne sposoby na minimalizację ryzyka ? To tylko niektóre z kwestii, które poruszymy podczas dyskusji z zaproszonymi ekspertami. Inwestycja w nowoczesne rozwiązania zawsze się opłaca!

  Speakers: Canon Polska

 • Biznesowy system operacyjny – cyfrowe środowisko dla firm 2.0
  Biznesowy system operacyjny – cyfrowe środowisko dla firm 2.0
  12:05 - 12:20 IT FUTURE CONGRESS 2017
  READY to pierwszy Biznesowy Systemem Operacyjny. To oprogramowanie stwarzające jednolitą platformę odzwierciedlającą firmę w wirtualnej postaci. System stwarza nowe środowisko pracy, który w naturalny i przyjazny sposób łączy ludzi, zasoby, procesy i informacje. Biznesowy system operacyjny pozwala na zarządzanie nowoczesną, cyfrową firmą 2.0. Dowiedz się więcej i zobacz system podczas premierowej prezentacji na konferencji IT Future Expo 2017!

  Speakers: eDokumenty

 • Modelowanie i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie procesu zatrudnienia pracownika
  Modelowanie i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie procesu zatrudnienia pracownika
  12:20 - 13:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Dziesiątki systemów, setki dostępów do systemów i tysiące pracowników. Akceptacje, podział zadań, raportowanie. Czy w dynamicznie rozwijającej się organizacji jest szansa na automatyzację procesu zatrudnienia? Od złożenia wniosku, po raport z wykonania? Wraz z podziałem zadań, akceptacjami, automatycznym założeniem konta w AD oraz instalacją oprogramowania? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas naszej prezentacji.
  Pobierz prezentację

  Speakers: MWT Solutions

 • E-commerce z PayU, czyli globalne API w praktyce
  E-commerce z PayU, czyli globalne API w praktyce
  13:00 - 13:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  PayU obsługujące płatności w Polsce, Indiach, czy też RPA wypracowało już API w tych regionach. Obecnie rozpoczął się etap globalizacji API, tak by sprzedawca obsługujący wiele rynków integrował się z dostawcą płatności tylko raz. Najnowszym przykładem globalnej integracji jest estoński Taxify.

  Speakers: PayU

 • W centrum wydarzeń, czyli jak skutecznie zarządzać informacjami o produktach
  W centrum wydarzeń, czyli jak skutecznie zarządzać informacjami o produktach
  13:30 - 13:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Zarządzanie informacjami o produktach jako podstawa sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Jakie narzędzia wybrać i dlaczego warto postawić na system wdrożony dla wielu wiodących marek.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Senior Developer Magento, Kaliop Poland

 • W jaki sposób technologia wspiera managera w codziennych obowiązkach?
  W jaki sposób technologia wspiera managera w codziennych obowiązkach?
  13:45 - 14:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Uczestniczymy w IV rewolucji przemysłowej. Czy dzisiejsze programy komputerowe są w stanie wspierać managera w obliczu nowych wyzwań? Czy może dopiero czekamy na adekwatne technologiczne wsparcie dla biznesu? Już dzisiaj możemy określić trendy w technologii wspierającej managerów w ich codziennej pracy. Szerzej na temat podczas wystąpienia – zapraszam gorąco na moje wystąpienie.

  Speakers: Sage

 • Ile są warte Twoje dane HR?
  Ile są warte Twoje dane HR?
  14:15 - 14:25 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Każda firma ewidencjonuje dane swoich pracowników. Ale czy optymalnie wykorzystujemy potencjał, który tkwi w ewidencjonowanych danych? Zaprezentujemy nowe spojrzenie na korzyści płynące z danych zgromadzonych przez firmę w systemie do zarządzania HR. Kilka recept na to jak z rozproszonych, ewidencjonowanych danych uzyskać realną wartość wpływającą na rozwój biznesu i wyniki managerów. Rzut oka na rozwiązania dostępne w oprogramowaniu Teta HR, które pozwalają szybko i łatwo uzyskać dostęp do wniosków i wiedzy niezbędnej do planowania i skutecznego zarządzania zasobami firmy.

  Speakers: Unit4 Polska

 • Czy wiesz co naprawdę dzieje się w Twojej firmie? Zmień perspektywę by widzieć więcej
  Czy wiesz co naprawdę dzieje się w Twojej firmie? Zmień perspektywę by widzieć więcej
  14:25 - 14:55 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Firmy inwestujące w nowoczesne rozwiązania ERP dążą do poprawy procesów zachodzących w firmie, ale także do uzyskania jak największej ilości informacji pozwalających im na sprawne zarządzanie organizacją. Często okazuje się jednak, że wymiana samego systemu nie wpływa znacząco na poprawę wydajności i planowania zasobów w firmie. Potrzebna jest jeszcze zmiana perspektywy w spojrzeniu zarówno na samą organizację, jak i na posiadane rozwiązania. Pozwoli to nie tylko dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się w firmie, ale również szybciej reagować na pojawiające się przestoje i na bieżąco dokonywać zmian w organizacji, które poprawią jej funkcjonowanie.

  Speakers: Macrologic

 • Zamawiający i dostawca wdrożenia – przeciwnicy czy partnerzy? Case studies.
  Zamawiający i dostawca wdrożenia – przeciwnicy czy partnerzy? Case studies.
  14:55 - 15:25 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W trakcie warsztatu opartego o analizę przypadków występujących w praktyce negocjacji konfliktogennych postanowień kontraktowych w umowach IT, mecenas Michał Wołoszański opowie o możliwościach negocjacyjnych obydwu stron oraz wyjaśni w jaki sposób tego rodzaju zapisy interpretowane są w przypadku sporów sądowych.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Wołoszański i Wspólnicy - Kancelaria Prawna sp. k.

 • Edukacja IT – jak dobrze inwestować w rozwój pracowników
  Edukacja IT – jak dobrze inwestować w rozwój pracowników
  15:25 - 15:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Edukacja pracowników, jak każda inna dziedzina działalności, jest dla przedsiębiorstw inwestycją. Jak zapewnić oczekiwany zwrot z inwestycji w szkolenia? Jakie są krytyczne czynniki sukcesu edukacji w obszarze IT ? Odpowiedzi na te pytania udzielimy podczas naszej prezentacji.

  Speakers: Dyrektor projektu „Portal Słuchacza” w Altkom Akademia S.A.

 • Rola analityki danych w transformacji cyfrowej firmy
  Rola analityki danych w transformacji cyfrowej firmy
  15:45 - 16:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Współczesne firmy zbierają ogromne ilości danych na temat swoich klientów, a każdy system informatyczny również generuje mnóstwo danych. Każda kolejna uruchomiona aplikacja taka jak system lojalnościowy po uruchomieniu zbiera i trzyma informacje w kolejnej bazie danych. Perfekcyjna firma "data-driven" powinna umieć podejmować decyzje w oparciu o fakty wydobyte ze swoich danych, uzyskując przewagę konkurencyjną i docierając do klientów szybciej od konkurencji. Wdrożenie filozofii "data-driven" wymaga skatalogowania wszystkich źródeł danych w firmie oraz budowy zespołów analitycznych oraz Data Science jak najbliżej biznesu. W prezentacji przedstawimy naszą wizję budowy środowiska zarządzania danymi, które usamodzielnia analityków oraz użytkowników biznesowych w dziedzinie zarządzania danymi.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Querona

 • Automatyzacja Procesów biznesowych – wpływ na organizację
  Automatyzacja Procesów biznesowych – wpływ na organizację
  16:00 - 16:20 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Co daje system workflow w organizacji? Jaki ma wpływ na jej działanie i jaką daje przewagę? Czy daje możliwość szybkiego reagowania na zmiany i automatyzację procesów? Jak przekłada się to na dokumenty i ich obieg w organizacji? Podczas prelekcji przedstawione zostaną odpowiedzi na powyższe pytania na podstawie wdrożenia systemu workflow w Banku Gospodarstwa Krajowego. Specyfika Banku Gospodarstwa Krajowego wymaga dużej elastyczności i szybkiego dostosowania do zmian głównie w programach rządowych”

  Speakers: Bank Gospodarstwa Krajowego

 • Mobile State of Union
  Mobile State of Union
  16:20 - 16:40 IT FUTURE CONGRESS 2017
  React Native - jak pisząc jeden kod rozwijać równocześnie aplikacje mobilne na Android i iOS oraz webmobile. Jak ograniczyć koszty dedykowanego developmentu dla każdej z platform osobno i rozwijać jednocześnie aplikację działającą w 3 różnych środowiskach. Success story na podstawie jednej z największych aplikacji wydawniczych w Polsce.
  Pobierz prezentację

  Speakers: WP

 • Wpływ technologii mobilnych i e-commerce na funkcjonowanie Decathlon
  Wpływ technologii mobilnych i e-commerce na funkcjonowanie Decathlon
  16:40 - 17:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W trakcie prelekcji omówione zostaną następujące zagadnienia:
  - zmiana modelu funkcjonowania organizacji,
  - klient marki a nie kanału sprzedaży,
  - innowacje technologiczne w Decathlon.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Decathlon

 • Podsumowanie Kongresu
  Podsumowanie Kongresu
  17:00 - 17:10 IT FUTURE CONGRESS 2017

  Speakers:

 • Rejestracja
  Rejestracja
  09:00 IT FUTURE CONGRESS 2017

  Speakers:

 • Wyzwania i dobre praktyki zarządzania ryzykiem technologicznym dla obszaru cyberzagrożeń
  Wyzwania i dobre praktyki zarządzania ryzykiem technologicznym dla obszaru cyberzagrożeń
  09:00 - 09:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Jednym z kluczowych wyzwań bezpieczeństwa w systemach informatycznych jest dobór właściwych poziomów ochrony danych w obszarach: poufność, integralność, ciągłość działania oraz przestrzeganie przyjętych zasad w organizacji. Celem prezentacji będzie przedstawienie dobrych praktyk w procesie planowania bezpieczeństwa, od poziomu decyzyjnego, po etap realizacji, uwzględniając w szczególności etapy definiowania wymagań, projektowania, rozwoju, po wdrożenie produkcyjne. Podkreślona zostanie istotność procesów i zasad, jakie organizacja powinna ustanowić, z uwagi na ciągłe zmiany i nowe cyber-zagrożenia, szczególnie w instytucjach finansowych. Prelekcja przybliży również rozumienie podstaw zarządzania ryzykiem technologicznym w zakresie zmian oraz planowania obrony przed i w trakcie ataku w tzw. zespołach Red & Blue - do wykorzystania jako dobre praktyki, w dużych i małych firmach.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Head of Technology Risk Team, ING Bank

 • Bezpieczeństwo 2.0 – Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony przed zagrożeniami dnia zerowego
  Bezpieczeństwo 2.0 – Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony przed zagrożeniami dnia zerowego
  09:30 - 10:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Czas to pieniądz – wydaje się, że każdy z nas o tym słyszał, również Ci którzy zdecydowali się na zarabianie pieniędzy w sposób nielegalny, zza ekranu swojego komputera. Czas reakcji na atak cybernetyczny może mieć zasadnicze znaczenie, a informacja o nim rozpowszechniana pomiędzy narzędzia do zabezpieczeń sieci i końcówek – kluczowa w kontekście skutecznej ochrony. Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa to przyszłość, która ma miejsce już dziś. W trakcie prelekcji przedstawimy spójną wizję budowania strategii ochrony w oparciu o produkty Sophos. Sebastian Zamora, Sophos
  Pobierz prezentację

  Speakers: SOPHOS

 • Bezpieczny transfer plików i monitoring sieci – jak zabezpieczyć swoją firmę?
  Bezpieczny transfer plików i monitoring sieci – jak zabezpieczyć swoją firmę?
  10:00 - 10:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Specjalista z zakresu rozwiązań IT Security z 9-letnim doświadczenie w branży. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała przy realizacji projektów z zakresu monitoringu sieci, bezpieczeństwa aplikacji internetowych, ochrony sieci, oprogramowania antywirusowe oraz bezpiecznego przesyły danych. Na jej koncie znajduje się realizacja projektów dla spółek takich jak: Bank Zachodni WBK, eService, Itaka czy PGNiG. Z firmą CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. związana od prawie 5 lat. Obecnie na stanowisku Sales Director odpowiedzialna za budowanie kanałów partnerskich największych światowych dostawców na rynku Polskim i Europy Wschodniej.
  Pobierz prezentację

  Speakers: CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.

 • Następny poziom bezpieczeństwa
  Następny poziom bezpieczeństwa
  10:15 - 10:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W dzisiejszym świecie groźba unieruchomienia przedsiębiorstwa może pochodzić z wielu miejsc. Bezpieczeństwo musi obejmować każdy punkt dostępu oraz odbywać się z wykorzystaniem wielu warstw ochrony. Aby utrzymać konkurencyjność, firmy potrzebują rozwiązań i zabezpieczeń, które są proste do wdrożenia, łatwe w zarządzaniu i dostosowaniu do potrzeb użytkownika. Ochrona, wykrywanie i odzyskiwanie Najnowsza generacja urządzeń drukujących HP Enterprise to unikalne na rynku rozwiązania, które oferują trzy kluczowe technologie przeznaczone do udaremnienia niechcianych ingerencji. Te funkcje automatycznie mogą spowodować restart urządzenia i włączenie go w bezpiecznym trybie w przypadku ataku lub anomalii.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Print Technology Expert HP Inc. Polska

 • 5-ty Element, czyli jak zintegrować zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych
  5-ty Element, czyli jak zintegrować zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych
  10:45 - 10:55 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Bez uciekania się do opowieści science-fiction, zaprezentujemy sposób na zinwentaryzowanie sprzętu, przeprowadzenie audytu oprogramowania, zgodne z prawem i nieinwazyjne monitorowanie aktywności użytkowników oraz prowadzenie helpdesku przy użyciu jednego zintegrowanego narzędzia. Na przykładzie systemu statlook® pokażemy, że równoczesnego wzrostu szybkości działania, bezpieczeństwa danych i komfortu pracy działu IT wcale nie należy wkładać między powieści fantastyczno-naukowe.
  Pobierz prezentację

  Speakers: (A+C Systems)

 • Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  10:55 - 11:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W obecnym czasie obserwujemy ciągłe zwiększanie się ilości przechowywanych informacji, procesowi temu towarzyszy także nieustanny wzrost wagi i znaczenia tych danych dla każdej organizacji. Nierzadko dane znajdujące się na firmowych nośnikach stanowią wielomiesięczne owoce pracy sztabów ludzi i ich utrata narażałaby firmę na duże straty. Dlatego tez bardzo ważne jest, aby systemy teleinformatyczne przechowujące te cenne informacje oparte były o solidne podstawy. Niezbędne jest, aby współczesna architektura serwerowni zapewniała właściwy poziom bezpieczeństwa dla informacji, jak również przygotowana była na zmieniające się wymogi dotyczące ich ilości
  Pobierz prezentację

  Speakers: Kierownik wsparcia sprzedaży systemów zasilania gwarantowanego, Schneider Electric Polska

 • Jak pogodzić wysoką wydajność ze skalowalnością pojemności w nowoczesnym systemie do przechowywania danych zapasowych?
  Jak pogodzić wysoką wydajność ze skalowalnością pojemności w nowoczesnym systemie do przechowywania danych zapasowych?
  11:15 - 11:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Jak zbudować skalowalny, wydajny i bezpieczny system do backupu danych? Właśnie taki cel postawili przed sobą pomysłodawcy NEC HYDRAstor. Jak udało się ten cel zrealizować? Jak potoczyły sie losy projektu? Jakie funkcje posiada piąta już generacja systemu i co nowego przygotowują twórcy systemu? O tym opowie współtwórca systemu z firmy 9LivesData która od samego początku uczestniczy w procesie tworzenia i rozwoju rozwiązania.

  Speakers: 9livesData

 • “Twoja firma jest tak bezpieczna, jak Twoje drukarki”- debata o zagrożeniach w obszarze firmowych urządzeń drukujących… oraz o tym jak minimalizować ryzyka.
  “Twoja firma jest tak bezpieczna, jak Twoje drukarki”- debata o zagrożeniach w obszarze firmowych urządzeń drukujących… oraz o tym jak minimalizować ryzyka.
  11:30 - 12:05 IT FUTURE CONGRESS 2017
  O tym, że należy dbać o bezpieczeństwo infrastrukturalne firm nie trzeba nikogo przekonywać. Ale jak robić to skutecznie? Czy są efektywne sposoby na minimalizację ryzyka ? To tylko niektóre z kwestii, które poruszymy podczas dyskusji z zaproszonymi ekspertami. Inwestycja w nowoczesne rozwiązania zawsze się opłaca!

  Speakers: Canon Polska

 • Biznesowy system operacyjny – cyfrowe środowisko dla firm 2.0
  Biznesowy system operacyjny – cyfrowe środowisko dla firm 2.0
  12:05 - 12:20 IT FUTURE CONGRESS 2017
  READY to pierwszy Biznesowy Systemem Operacyjny. To oprogramowanie stwarzające jednolitą platformę odzwierciedlającą firmę w wirtualnej postaci. System stwarza nowe środowisko pracy, który w naturalny i przyjazny sposób łączy ludzi, zasoby, procesy i informacje. Biznesowy system operacyjny pozwala na zarządzanie nowoczesną, cyfrową firmą 2.0. Dowiedz się więcej i zobacz system podczas premierowej prezentacji na konferencji IT Future Expo 2017!

  Speakers: eDokumenty

 • Modelowanie i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie procesu zatrudnienia pracownika
  Modelowanie i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie procesu zatrudnienia pracownika
  12:20 - 13:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Dziesiątki systemów, setki dostępów do systemów i tysiące pracowników. Akceptacje, podział zadań, raportowanie. Czy w dynamicznie rozwijającej się organizacji jest szansa na automatyzację procesu zatrudnienia? Od złożenia wniosku, po raport z wykonania? Wraz z podziałem zadań, akceptacjami, automatycznym założeniem konta w AD oraz instalacją oprogramowania? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas naszej prezentacji.
  Pobierz prezentację

  Speakers: MWT Solutions

 • E-commerce z PayU, czyli globalne API w praktyce
  E-commerce z PayU, czyli globalne API w praktyce
  13:00 - 13:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  PayU obsługujące płatności w Polsce, Indiach, czy też RPA wypracowało już API w tych regionach. Obecnie rozpoczął się etap globalizacji API, tak by sprzedawca obsługujący wiele rynków integrował się z dostawcą płatności tylko raz. Najnowszym przykładem globalnej integracji jest estoński Taxify.

  Speakers: PayU

 • W centrum wydarzeń, czyli jak skutecznie zarządzać informacjami o produktach
  W centrum wydarzeń, czyli jak skutecznie zarządzać informacjami o produktach
  13:30 - 13:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Zarządzanie informacjami o produktach jako podstawa sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Jakie narzędzia wybrać i dlaczego warto postawić na system wdrożony dla wielu wiodących marek.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Senior Developer Magento, Kaliop Poland

 • W jaki sposób technologia wspiera managera w codziennych obowiązkach?
  W jaki sposób technologia wspiera managera w codziennych obowiązkach?
  13:45 - 14:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Uczestniczymy w IV rewolucji przemysłowej. Czy dzisiejsze programy komputerowe są w stanie wspierać managera w obliczu nowych wyzwań? Czy może dopiero czekamy na adekwatne technologiczne wsparcie dla biznesu? Już dzisiaj możemy określić trendy w technologii wspierającej managerów w ich codziennej pracy. Szerzej na temat podczas wystąpienia – zapraszam gorąco na moje wystąpienie.

  Speakers: Sage

 • Ile są warte Twoje dane HR?
  Ile są warte Twoje dane HR?
  14:15 - 14:25 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Każda firma ewidencjonuje dane swoich pracowników. Ale czy optymalnie wykorzystujemy potencjał, który tkwi w ewidencjonowanych danych? Zaprezentujemy nowe spojrzenie na korzyści płynące z danych zgromadzonych przez firmę w systemie do zarządzania HR. Kilka recept na to jak z rozproszonych, ewidencjonowanych danych uzyskać realną wartość wpływającą na rozwój biznesu i wyniki managerów. Rzut oka na rozwiązania dostępne w oprogramowaniu Teta HR, które pozwalają szybko i łatwo uzyskać dostęp do wniosków i wiedzy niezbędnej do planowania i skutecznego zarządzania zasobami firmy.

  Speakers: Unit4 Polska

 • Czy wiesz co naprawdę dzieje się w Twojej firmie? Zmień perspektywę by widzieć więcej
  Czy wiesz co naprawdę dzieje się w Twojej firmie? Zmień perspektywę by widzieć więcej
  14:25 - 14:55 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Firmy inwestujące w nowoczesne rozwiązania ERP dążą do poprawy procesów zachodzących w firmie, ale także do uzyskania jak największej ilości informacji pozwalających im na sprawne zarządzanie organizacją. Często okazuje się jednak, że wymiana samego systemu nie wpływa znacząco na poprawę wydajności i planowania zasobów w firmie. Potrzebna jest jeszcze zmiana perspektywy w spojrzeniu zarówno na samą organizację, jak i na posiadane rozwiązania. Pozwoli to nie tylko dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się w firmie, ale również szybciej reagować na pojawiające się przestoje i na bieżąco dokonywać zmian w organizacji, które poprawią jej funkcjonowanie.

  Speakers: Macrologic

 • Zamawiający i dostawca wdrożenia – przeciwnicy czy partnerzy? Case studies.
  Zamawiający i dostawca wdrożenia – przeciwnicy czy partnerzy? Case studies.
  14:55 - 15:25 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W trakcie warsztatu opartego o analizę przypadków występujących w praktyce negocjacji konfliktogennych postanowień kontraktowych w umowach IT, mecenas Michał Wołoszański opowie o możliwościach negocjacyjnych obydwu stron oraz wyjaśni w jaki sposób tego rodzaju zapisy interpretowane są w przypadku sporów sądowych.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Wołoszański i Wspólnicy - Kancelaria Prawna sp. k.

 • Edukacja IT – jak dobrze inwestować w rozwój pracowników
  Edukacja IT – jak dobrze inwestować w rozwój pracowników
  15:25 - 15:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Edukacja pracowników, jak każda inna dziedzina działalności, jest dla przedsiębiorstw inwestycją. Jak zapewnić oczekiwany zwrot z inwestycji w szkolenia? Jakie są krytyczne czynniki sukcesu edukacji w obszarze IT ? Odpowiedzi na te pytania udzielimy podczas naszej prezentacji.

  Speakers: Dyrektor projektu „Portal Słuchacza” w Altkom Akademia S.A.

 • Rola analityki danych w transformacji cyfrowej firmy
  Rola analityki danych w transformacji cyfrowej firmy
  15:45 - 16:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Współczesne firmy zbierają ogromne ilości danych na temat swoich klientów, a każdy system informatyczny również generuje mnóstwo danych. Każda kolejna uruchomiona aplikacja taka jak system lojalnościowy po uruchomieniu zbiera i trzyma informacje w kolejnej bazie danych. Perfekcyjna firma "data-driven" powinna umieć podejmować decyzje w oparciu o fakty wydobyte ze swoich danych, uzyskując przewagę konkurencyjną i docierając do klientów szybciej od konkurencji. Wdrożenie filozofii "data-driven" wymaga skatalogowania wszystkich źródeł danych w firmie oraz budowy zespołów analitycznych oraz Data Science jak najbliżej biznesu. W prezentacji przedstawimy naszą wizję budowy środowiska zarządzania danymi, które usamodzielnia analityków oraz użytkowników biznesowych w dziedzinie zarządzania danymi.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Querona

 • Automatyzacja Procesów biznesowych – wpływ na organizację
  Automatyzacja Procesów biznesowych – wpływ na organizację
  16:00 - 16:20 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Co daje system workflow w organizacji? Jaki ma wpływ na jej działanie i jaką daje przewagę? Czy daje możliwość szybkiego reagowania na zmiany i automatyzację procesów? Jak przekłada się to na dokumenty i ich obieg w organizacji? Podczas prelekcji przedstawione zostaną odpowiedzi na powyższe pytania na podstawie wdrożenia systemu workflow w Banku Gospodarstwa Krajowego. Specyfika Banku Gospodarstwa Krajowego wymaga dużej elastyczności i szybkiego dostosowania do zmian głównie w programach rządowych”

  Speakers: Bank Gospodarstwa Krajowego

 • Mobile State of Union
  Mobile State of Union
  16:20 - 16:40 IT FUTURE CONGRESS 2017
  React Native - jak pisząc jeden kod rozwijać równocześnie aplikacje mobilne na Android i iOS oraz webmobile. Jak ograniczyć koszty dedykowanego developmentu dla każdej z platform osobno i rozwijać jednocześnie aplikację działającą w 3 różnych środowiskach. Success story na podstawie jednej z największych aplikacji wydawniczych w Polsce.
  Pobierz prezentację

  Speakers: WP

 • Wpływ technologii mobilnych i e-commerce na funkcjonowanie Decathlon
  Wpływ technologii mobilnych i e-commerce na funkcjonowanie Decathlon
  16:40 - 17:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W trakcie prelekcji omówione zostaną następujące zagadnienia:
  - zmiana modelu funkcjonowania organizacji,
  - klient marki a nie kanału sprzedaży,
  - innowacje technologiczne w Decathlon.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Decathlon

 • Podsumowanie Kongresu
  Podsumowanie Kongresu
  17:00 - 17:10 IT FUTURE CONGRESS 2017

  Speakers:

 • Rejestracja
  Rejestracja
  09:00 IT FUTURE CONGRESS 2017

  Speakers:

 • Wyzwania i dobre praktyki zarządzania ryzykiem technologicznym dla obszaru cyberzagrożeń
  Wyzwania i dobre praktyki zarządzania ryzykiem technologicznym dla obszaru cyberzagrożeń
  09:00 - 09:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Jednym z kluczowych wyzwań bezpieczeństwa w systemach informatycznych jest dobór właściwych poziomów ochrony danych w obszarach: poufność, integralność, ciągłość działania oraz przestrzeganie przyjętych zasad w organizacji. Celem prezentacji będzie przedstawienie dobrych praktyk w procesie planowania bezpieczeństwa, od poziomu decyzyjnego, po etap realizacji, uwzględniając w szczególności etapy definiowania wymagań, projektowania, rozwoju, po wdrożenie produkcyjne. Podkreślona zostanie istotność procesów i zasad, jakie organizacja powinna ustanowić, z uwagi na ciągłe zmiany i nowe cyber-zagrożenia, szczególnie w instytucjach finansowych. Prelekcja przybliży również rozumienie podstaw zarządzania ryzykiem technologicznym w zakresie zmian oraz planowania obrony przed i w trakcie ataku w tzw. zespołach Red & Blue - do wykorzystania jako dobre praktyki, w dużych i małych firmach.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Head of Technology Risk Team, ING Bank

 • Bezpieczeństwo 2.0 – Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony przed zagrożeniami dnia zerowego
  Bezpieczeństwo 2.0 – Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony przed zagrożeniami dnia zerowego
  09:30 - 10:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Czas to pieniądz – wydaje się, że każdy z nas o tym słyszał, również Ci którzy zdecydowali się na zarabianie pieniędzy w sposób nielegalny, zza ekranu swojego komputera. Czas reakcji na atak cybernetyczny może mieć zasadnicze znaczenie, a informacja o nim rozpowszechniana pomiędzy narzędzia do zabezpieczeń sieci i końcówek – kluczowa w kontekście skutecznej ochrony. Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa to przyszłość, która ma miejsce już dziś. W trakcie prelekcji przedstawimy spójną wizję budowania strategii ochrony w oparciu o produkty Sophos. Sebastian Zamora, Sophos
  Pobierz prezentację

  Speakers: SOPHOS

 • Bezpieczny transfer plików i monitoring sieci – jak zabezpieczyć swoją firmę?
  Bezpieczny transfer plików i monitoring sieci – jak zabezpieczyć swoją firmę?
  10:00 - 10:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Specjalista z zakresu rozwiązań IT Security z 9-letnim doświadczenie w branży. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała przy realizacji projektów z zakresu monitoringu sieci, bezpieczeństwa aplikacji internetowych, ochrony sieci, oprogramowania antywirusowe oraz bezpiecznego przesyły danych. Na jej koncie znajduje się realizacja projektów dla spółek takich jak: Bank Zachodni WBK, eService, Itaka czy PGNiG. Z firmą CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. związana od prawie 5 lat. Obecnie na stanowisku Sales Director odpowiedzialna za budowanie kanałów partnerskich największych światowych dostawców na rynku Polskim i Europy Wschodniej.
  Pobierz prezentację

  Speakers: CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.

 • Następny poziom bezpieczeństwa
  Następny poziom bezpieczeństwa
  10:15 - 10:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W dzisiejszym świecie groźba unieruchomienia przedsiębiorstwa może pochodzić z wielu miejsc. Bezpieczeństwo musi obejmować każdy punkt dostępu oraz odbywać się z wykorzystaniem wielu warstw ochrony. Aby utrzymać konkurencyjność, firmy potrzebują rozwiązań i zabezpieczeń, które są proste do wdrożenia, łatwe w zarządzaniu i dostosowaniu do potrzeb użytkownika. Ochrona, wykrywanie i odzyskiwanie Najnowsza generacja urządzeń drukujących HP Enterprise to unikalne na rynku rozwiązania, które oferują trzy kluczowe technologie przeznaczone do udaremnienia niechcianych ingerencji. Te funkcje automatycznie mogą spowodować restart urządzenia i włączenie go w bezpiecznym trybie w przypadku ataku lub anomalii.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Print Technology Expert HP Inc. Polska

 • 5-ty Element, czyli jak zintegrować zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych
  5-ty Element, czyli jak zintegrować zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych
  10:45 - 10:55 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Bez uciekania się do opowieści science-fiction, zaprezentujemy sposób na zinwentaryzowanie sprzętu, przeprowadzenie audytu oprogramowania, zgodne z prawem i nieinwazyjne monitorowanie aktywności użytkowników oraz prowadzenie helpdesku przy użyciu jednego zintegrowanego narzędzia. Na przykładzie systemu statlook® pokażemy, że równoczesnego wzrostu szybkości działania, bezpieczeństwa danych i komfortu pracy działu IT wcale nie należy wkładać między powieści fantastyczno-naukowe.
  Pobierz prezentację

  Speakers: (A+C Systems)

 • Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  10:55 - 11:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W obecnym czasie obserwujemy ciągłe zwiększanie się ilości przechowywanych informacji, procesowi temu towarzyszy także nieustanny wzrost wagi i znaczenia tych danych dla każdej organizacji. Nierzadko dane znajdujące się na firmowych nośnikach stanowią wielomiesięczne owoce pracy sztabów ludzi i ich utrata narażałaby firmę na duże straty. Dlatego tez bardzo ważne jest, aby systemy teleinformatyczne przechowujące te cenne informacje oparte były o solidne podstawy. Niezbędne jest, aby współczesna architektura serwerowni zapewniała właściwy poziom bezpieczeństwa dla informacji, jak również przygotowana była na zmieniające się wymogi dotyczące ich ilości
  Pobierz prezentację

  Speakers: Kierownik wsparcia sprzedaży systemów zasilania gwarantowanego, Schneider Electric Polska

 • Jak pogodzić wysoką wydajność ze skalowalnością pojemności w nowoczesnym systemie do przechowywania danych zapasowych?
  Jak pogodzić wysoką wydajność ze skalowalnością pojemności w nowoczesnym systemie do przechowywania danych zapasowych?
  11:15 - 11:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Jak zbudować skalowalny, wydajny i bezpieczny system do backupu danych? Właśnie taki cel postawili przed sobą pomysłodawcy NEC HYDRAstor. Jak udało się ten cel zrealizować? Jak potoczyły sie losy projektu? Jakie funkcje posiada piąta już generacja systemu i co nowego przygotowują twórcy systemu? O tym opowie współtwórca systemu z firmy 9LivesData która od samego początku uczestniczy w procesie tworzenia i rozwoju rozwiązania.

  Speakers: 9livesData

 • “Twoja firma jest tak bezpieczna, jak Twoje drukarki”- debata o zagrożeniach w obszarze firmowych urządzeń drukujących… oraz o tym jak minimalizować ryzyka.
  “Twoja firma jest tak bezpieczna, jak Twoje drukarki”- debata o zagrożeniach w obszarze firmowych urządzeń drukujących… oraz o tym jak minimalizować ryzyka.
  11:30 - 12:05 IT FUTURE CONGRESS 2017
  O tym, że należy dbać o bezpieczeństwo infrastrukturalne firm nie trzeba nikogo przekonywać. Ale jak robić to skutecznie? Czy są efektywne sposoby na minimalizację ryzyka ? To tylko niektóre z kwestii, które poruszymy podczas dyskusji z zaproszonymi ekspertami. Inwestycja w nowoczesne rozwiązania zawsze się opłaca!

  Speakers: Canon Polska

 • Biznesowy system operacyjny – cyfrowe środowisko dla firm 2.0
  Biznesowy system operacyjny – cyfrowe środowisko dla firm 2.0
  12:05 - 12:20 IT FUTURE CONGRESS 2017
  READY to pierwszy Biznesowy Systemem Operacyjny. To oprogramowanie stwarzające jednolitą platformę odzwierciedlającą firmę w wirtualnej postaci. System stwarza nowe środowisko pracy, który w naturalny i przyjazny sposób łączy ludzi, zasoby, procesy i informacje. Biznesowy system operacyjny pozwala na zarządzanie nowoczesną, cyfrową firmą 2.0. Dowiedz się więcej i zobacz system podczas premierowej prezentacji na konferencji IT Future Expo 2017!

  Speakers: eDokumenty

 • Modelowanie i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie procesu zatrudnienia pracownika
  Modelowanie i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie procesu zatrudnienia pracownika
  12:20 - 13:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Dziesiątki systemów, setki dostępów do systemów i tysiące pracowników. Akceptacje, podział zadań, raportowanie. Czy w dynamicznie rozwijającej się organizacji jest szansa na automatyzację procesu zatrudnienia? Od złożenia wniosku, po raport z wykonania? Wraz z podziałem zadań, akceptacjami, automatycznym założeniem konta w AD oraz instalacją oprogramowania? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas naszej prezentacji.
  Pobierz prezentację

  Speakers: MWT Solutions

 • E-commerce z PayU, czyli globalne API w praktyce
  E-commerce z PayU, czyli globalne API w praktyce
  13:00 - 13:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  PayU obsługujące płatności w Polsce, Indiach, czy też RPA wypracowało już API w tych regionach. Obecnie rozpoczął się etap globalizacji API, tak by sprzedawca obsługujący wiele rynków integrował się z dostawcą płatności tylko raz. Najnowszym przykładem globalnej integracji jest estoński Taxify.

  Speakers: PayU

 • W centrum wydarzeń, czyli jak skutecznie zarządzać informacjami o produktach
  W centrum wydarzeń, czyli jak skutecznie zarządzać informacjami o produktach
  13:30 - 13:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Zarządzanie informacjami o produktach jako podstawa sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Jakie narzędzia wybrać i dlaczego warto postawić na system wdrożony dla wielu wiodących marek.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Senior Developer Magento, Kaliop Poland

 • W jaki sposób technologia wspiera managera w codziennych obowiązkach?
  W jaki sposób technologia wspiera managera w codziennych obowiązkach?
  13:45 - 14:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Uczestniczymy w IV rewolucji przemysłowej. Czy dzisiejsze programy komputerowe są w stanie wspierać managera w obliczu nowych wyzwań? Czy może dopiero czekamy na adekwatne technologiczne wsparcie dla biznesu? Już dzisiaj możemy określić trendy w technologii wspierającej managerów w ich codziennej pracy. Szerzej na temat podczas wystąpienia – zapraszam gorąco na moje wystąpienie.

  Speakers: Sage

 • Ile są warte Twoje dane HR?
  Ile są warte Twoje dane HR?
  14:15 - 14:25 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Każda firma ewidencjonuje dane swoich pracowników. Ale czy optymalnie wykorzystujemy potencjał, który tkwi w ewidencjonowanych danych? Zaprezentujemy nowe spojrzenie na korzyści płynące z danych zgromadzonych przez firmę w systemie do zarządzania HR. Kilka recept na to jak z rozproszonych, ewidencjonowanych danych uzyskać realną wartość wpływającą na rozwój biznesu i wyniki managerów. Rzut oka na rozwiązania dostępne w oprogramowaniu Teta HR, które pozwalają szybko i łatwo uzyskać dostęp do wniosków i wiedzy niezbędnej do planowania i skutecznego zarządzania zasobami firmy.

  Speakers: Unit4 Polska

 • Czy wiesz co naprawdę dzieje się w Twojej firmie? Zmień perspektywę by widzieć więcej
  Czy wiesz co naprawdę dzieje się w Twojej firmie? Zmień perspektywę by widzieć więcej
  14:25 - 14:55 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Firmy inwestujące w nowoczesne rozwiązania ERP dążą do poprawy procesów zachodzących w firmie, ale także do uzyskania jak największej ilości informacji pozwalających im na sprawne zarządzanie organizacją. Często okazuje się jednak, że wymiana samego systemu nie wpływa znacząco na poprawę wydajności i planowania zasobów w firmie. Potrzebna jest jeszcze zmiana perspektywy w spojrzeniu zarówno na samą organizację, jak i na posiadane rozwiązania. Pozwoli to nie tylko dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się w firmie, ale również szybciej reagować na pojawiające się przestoje i na bieżąco dokonywać zmian w organizacji, które poprawią jej funkcjonowanie.

  Speakers: Macrologic

 • Zamawiający i dostawca wdrożenia – przeciwnicy czy partnerzy? Case studies.
  Zamawiający i dostawca wdrożenia – przeciwnicy czy partnerzy? Case studies.
  14:55 - 15:25 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W trakcie warsztatu opartego o analizę przypadków występujących w praktyce negocjacji konfliktogennych postanowień kontraktowych w umowach IT, mecenas Michał Wołoszański opowie o możliwościach negocjacyjnych obydwu stron oraz wyjaśni w jaki sposób tego rodzaju zapisy interpretowane są w przypadku sporów sądowych.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Wołoszański i Wspólnicy - Kancelaria Prawna sp. k.

 • Edukacja IT – jak dobrze inwestować w rozwój pracowników
  Edukacja IT – jak dobrze inwestować w rozwój pracowników
  15:25 - 15:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Edukacja pracowników, jak każda inna dziedzina działalności, jest dla przedsiębiorstw inwestycją. Jak zapewnić oczekiwany zwrot z inwestycji w szkolenia? Jakie są krytyczne czynniki sukcesu edukacji w obszarze IT ? Odpowiedzi na te pytania udzielimy podczas naszej prezentacji.

  Speakers: Dyrektor projektu „Portal Słuchacza” w Altkom Akademia S.A.

 • Rola analityki danych w transformacji cyfrowej firmy
  Rola analityki danych w transformacji cyfrowej firmy
  15:45 - 16:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Współczesne firmy zbierają ogromne ilości danych na temat swoich klientów, a każdy system informatyczny również generuje mnóstwo danych. Każda kolejna uruchomiona aplikacja taka jak system lojalnościowy po uruchomieniu zbiera i trzyma informacje w kolejnej bazie danych. Perfekcyjna firma "data-driven" powinna umieć podejmować decyzje w oparciu o fakty wydobyte ze swoich danych, uzyskując przewagę konkurencyjną i docierając do klientów szybciej od konkurencji. Wdrożenie filozofii "data-driven" wymaga skatalogowania wszystkich źródeł danych w firmie oraz budowy zespołów analitycznych oraz Data Science jak najbliżej biznesu. W prezentacji przedstawimy naszą wizję budowy środowiska zarządzania danymi, które usamodzielnia analityków oraz użytkowników biznesowych w dziedzinie zarządzania danymi.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Querona

 • Automatyzacja Procesów biznesowych – wpływ na organizację
  Automatyzacja Procesów biznesowych – wpływ na organizację
  16:00 - 16:20 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Co daje system workflow w organizacji? Jaki ma wpływ na jej działanie i jaką daje przewagę? Czy daje możliwość szybkiego reagowania na zmiany i automatyzację procesów? Jak przekłada się to na dokumenty i ich obieg w organizacji? Podczas prelekcji przedstawione zostaną odpowiedzi na powyższe pytania na podstawie wdrożenia systemu workflow w Banku Gospodarstwa Krajowego. Specyfika Banku Gospodarstwa Krajowego wymaga dużej elastyczności i szybkiego dostosowania do zmian głównie w programach rządowych”

  Speakers: Bank Gospodarstwa Krajowego

 • Mobile State of Union
  Mobile State of Union
  16:20 - 16:40 IT FUTURE CONGRESS 2017
  React Native - jak pisząc jeden kod rozwijać równocześnie aplikacje mobilne na Android i iOS oraz webmobile. Jak ograniczyć koszty dedykowanego developmentu dla każdej z platform osobno i rozwijać jednocześnie aplikację działającą w 3 różnych środowiskach. Success story na podstawie jednej z największych aplikacji wydawniczych w Polsce.
  Pobierz prezentację

  Speakers: WP

 • Wpływ technologii mobilnych i e-commerce na funkcjonowanie Decathlon
  Wpływ technologii mobilnych i e-commerce na funkcjonowanie Decathlon
  16:40 - 17:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W trakcie prelekcji omówione zostaną następujące zagadnienia:
  - zmiana modelu funkcjonowania organizacji,
  - klient marki a nie kanału sprzedaży,
  - innowacje technologiczne w Decathlon.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Decathlon

 • Podsumowanie Kongresu
  Podsumowanie Kongresu
  17:00 - 17:10 IT FUTURE CONGRESS 2017

  Speakers:

 • Rejestracja
  Rejestracja
  09:00 IT FUTURE CONGRESS 2017

  Speakers:

 • Wyzwania i dobre praktyki zarządzania ryzykiem technologicznym dla obszaru cyberzagrożeń
  Wyzwania i dobre praktyki zarządzania ryzykiem technologicznym dla obszaru cyberzagrożeń
  09:00 - 09:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Jednym z kluczowych wyzwań bezpieczeństwa w systemach informatycznych jest dobór właściwych poziomów ochrony danych w obszarach: poufność, integralność, ciągłość działania oraz przestrzeganie przyjętych zasad w organizacji. Celem prezentacji będzie przedstawienie dobrych praktyk w procesie planowania bezpieczeństwa, od poziomu decyzyjnego, po etap realizacji, uwzględniając w szczególności etapy definiowania wymagań, projektowania, rozwoju, po wdrożenie produkcyjne. Podkreślona zostanie istotność procesów i zasad, jakie organizacja powinna ustanowić, z uwagi na ciągłe zmiany i nowe cyber-zagrożenia, szczególnie w instytucjach finansowych. Prelekcja przybliży również rozumienie podstaw zarządzania ryzykiem technologicznym w zakresie zmian oraz planowania obrony przed i w trakcie ataku w tzw. zespołach Red & Blue - do wykorzystania jako dobre praktyki, w dużych i małych firmach.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Head of Technology Risk Team, ING Bank

 • Bezpieczeństwo 2.0 – Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony przed zagrożeniami dnia zerowego
  Bezpieczeństwo 2.0 – Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa kluczem do skutecznej ochrony przed zagrożeniami dnia zerowego
  09:30 - 10:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Czas to pieniądz – wydaje się, że każdy z nas o tym słyszał, również Ci którzy zdecydowali się na zarabianie pieniędzy w sposób nielegalny, zza ekranu swojego komputera. Czas reakcji na atak cybernetyczny może mieć zasadnicze znaczenie, a informacja o nim rozpowszechniana pomiędzy narzędzia do zabezpieczeń sieci i końcówek – kluczowa w kontekście skutecznej ochrony. Synchronizacja narzędzi bezpieczeństwa to przyszłość, która ma miejsce już dziś. W trakcie prelekcji przedstawimy spójną wizję budowania strategii ochrony w oparciu o produkty Sophos. Sebastian Zamora, Sophos
  Pobierz prezentację

  Speakers: SOPHOS

 • Bezpieczny transfer plików i monitoring sieci – jak zabezpieczyć swoją firmę?
  Bezpieczny transfer plików i monitoring sieci – jak zabezpieczyć swoją firmę?
  10:00 - 10:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Specjalista z zakresu rozwiązań IT Security z 9-letnim doświadczenie w branży. Swoje umiejętności i wiedzę zdobywała przy realizacji projektów z zakresu monitoringu sieci, bezpieczeństwa aplikacji internetowych, ochrony sieci, oprogramowania antywirusowe oraz bezpiecznego przesyły danych. Na jej koncie znajduje się realizacja projektów dla spółek takich jak: Bank Zachodni WBK, eService, Itaka czy PGNiG. Z firmą CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. związana od prawie 5 lat. Obecnie na stanowisku Sales Director odpowiedzialna za budowanie kanałów partnerskich największych światowych dostawców na rynku Polskim i Europy Wschodniej.
  Pobierz prezentację

  Speakers: CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.

 • Następny poziom bezpieczeństwa
  Następny poziom bezpieczeństwa
  10:15 - 10:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W dzisiejszym świecie groźba unieruchomienia przedsiębiorstwa może pochodzić z wielu miejsc. Bezpieczeństwo musi obejmować każdy punkt dostępu oraz odbywać się z wykorzystaniem wielu warstw ochrony. Aby utrzymać konkurencyjność, firmy potrzebują rozwiązań i zabezpieczeń, które są proste do wdrożenia, łatwe w zarządzaniu i dostosowaniu do potrzeb użytkownika. Ochrona, wykrywanie i odzyskiwanie Najnowsza generacja urządzeń drukujących HP Enterprise to unikalne na rynku rozwiązania, które oferują trzy kluczowe technologie przeznaczone do udaremnienia niechcianych ingerencji. Te funkcje automatycznie mogą spowodować restart urządzenia i włączenie go w bezpiecznym trybie w przypadku ataku lub anomalii.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Print Technology Expert HP Inc. Polska

 • 5-ty Element, czyli jak zintegrować zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych
  5-ty Element, czyli jak zintegrować zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem, użytkownikami oraz bezpieczeństwem danych
  10:45 - 10:55 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Bez uciekania się do opowieści science-fiction, zaprezentujemy sposób na zinwentaryzowanie sprzętu, przeprowadzenie audytu oprogramowania, zgodne z prawem i nieinwazyjne monitorowanie aktywności użytkowników oraz prowadzenie helpdesku przy użyciu jednego zintegrowanego narzędzia. Na przykładzie systemu statlook® pokażemy, że równoczesnego wzrostu szybkości działania, bezpieczeństwa danych i komfortu pracy działu IT wcale nie należy wkładać między powieści fantastyczno-naukowe.
  Pobierz prezentację

  Speakers: (A+C Systems)

 • Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  10:55 - 11:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W obecnym czasie obserwujemy ciągłe zwiększanie się ilości przechowywanych informacji, procesowi temu towarzyszy także nieustanny wzrost wagi i znaczenia tych danych dla każdej organizacji. Nierzadko dane znajdujące się na firmowych nośnikach stanowią wielomiesięczne owoce pracy sztabów ludzi i ich utrata narażałaby firmę na duże straty. Dlatego tez bardzo ważne jest, aby systemy teleinformatyczne przechowujące te cenne informacje oparte były o solidne podstawy. Niezbędne jest, aby współczesna architektura serwerowni zapewniała właściwy poziom bezpieczeństwa dla informacji, jak również przygotowana była na zmieniające się wymogi dotyczące ich ilości
  Pobierz prezentację

  Speakers: Kierownik wsparcia sprzedaży systemów zasilania gwarantowanego, Schneider Electric Polska

 • Jak pogodzić wysoką wydajność ze skalowalnością pojemności w nowoczesnym systemie do przechowywania danych zapasowych?
  Jak pogodzić wysoką wydajność ze skalowalnością pojemności w nowoczesnym systemie do przechowywania danych zapasowych?
  11:15 - 11:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Jak zbudować skalowalny, wydajny i bezpieczny system do backupu danych? Właśnie taki cel postawili przed sobą pomysłodawcy NEC HYDRAstor. Jak udało się ten cel zrealizować? Jak potoczyły sie losy projektu? Jakie funkcje posiada piąta już generacja systemu i co nowego przygotowują twórcy systemu? O tym opowie współtwórca systemu z firmy 9LivesData która od samego początku uczestniczy w procesie tworzenia i rozwoju rozwiązania.

  Speakers: 9livesData

 • “Twoja firma jest tak bezpieczna, jak Twoje drukarki”- debata o zagrożeniach w obszarze firmowych urządzeń drukujących… oraz o tym jak minimalizować ryzyka.
  “Twoja firma jest tak bezpieczna, jak Twoje drukarki”- debata o zagrożeniach w obszarze firmowych urządzeń drukujących… oraz o tym jak minimalizować ryzyka.
  11:30 - 12:05 IT FUTURE CONGRESS 2017
  O tym, że należy dbać o bezpieczeństwo infrastrukturalne firm nie trzeba nikogo przekonywać. Ale jak robić to skutecznie? Czy są efektywne sposoby na minimalizację ryzyka ? To tylko niektóre z kwestii, które poruszymy podczas dyskusji z zaproszonymi ekspertami. Inwestycja w nowoczesne rozwiązania zawsze się opłaca!

  Speakers: Canon Polska

 • Biznesowy system operacyjny – cyfrowe środowisko dla firm 2.0
  Biznesowy system operacyjny – cyfrowe środowisko dla firm 2.0
  12:05 - 12:20 IT FUTURE CONGRESS 2017
  READY to pierwszy Biznesowy Systemem Operacyjny. To oprogramowanie stwarzające jednolitą platformę odzwierciedlającą firmę w wirtualnej postaci. System stwarza nowe środowisko pracy, który w naturalny i przyjazny sposób łączy ludzi, zasoby, procesy i informacje. Biznesowy system operacyjny pozwala na zarządzanie nowoczesną, cyfrową firmą 2.0. Dowiedz się więcej i zobacz system podczas premierowej prezentacji na konferencji IT Future Expo 2017!

  Speakers: eDokumenty

 • Modelowanie i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie procesu zatrudnienia pracownika
  Modelowanie i automatyzacja procesów biznesowych na przykładzie procesu zatrudnienia pracownika
  12:20 - 13:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Dziesiątki systemów, setki dostępów do systemów i tysiące pracowników. Akceptacje, podział zadań, raportowanie. Czy w dynamicznie rozwijającej się organizacji jest szansa na automatyzację procesu zatrudnienia? Od złożenia wniosku, po raport z wykonania? Wraz z podziałem zadań, akceptacjami, automatycznym założeniem konta w AD oraz instalacją oprogramowania? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć podczas naszej prezentacji.
  Pobierz prezentację

  Speakers: MWT Solutions

 • E-commerce z PayU, czyli globalne API w praktyce
  E-commerce z PayU, czyli globalne API w praktyce
  13:00 - 13:30 IT FUTURE CONGRESS 2017
  PayU obsługujące płatności w Polsce, Indiach, czy też RPA wypracowało już API w tych regionach. Obecnie rozpoczął się etap globalizacji API, tak by sprzedawca obsługujący wiele rynków integrował się z dostawcą płatności tylko raz. Najnowszym przykładem globalnej integracji jest estoński Taxify.

  Speakers: PayU

 • W centrum wydarzeń, czyli jak skutecznie zarządzać informacjami o produktach
  W centrum wydarzeń, czyli jak skutecznie zarządzać informacjami o produktach
  13:30 - 13:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Zarządzanie informacjami o produktach jako podstawa sprawnie działającego przedsiębiorstwa. Jakie narzędzia wybrać i dlaczego warto postawić na system wdrożony dla wielu wiodących marek.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Senior Developer Magento, Kaliop Poland

 • W jaki sposób technologia wspiera managera w codziennych obowiązkach?
  W jaki sposób technologia wspiera managera w codziennych obowiązkach?
  13:45 - 14:15 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Uczestniczymy w IV rewolucji przemysłowej. Czy dzisiejsze programy komputerowe są w stanie wspierać managera w obliczu nowych wyzwań? Czy może dopiero czekamy na adekwatne technologiczne wsparcie dla biznesu? Już dzisiaj możemy określić trendy w technologii wspierającej managerów w ich codziennej pracy. Szerzej na temat podczas wystąpienia – zapraszam gorąco na moje wystąpienie.

  Speakers: Sage

 • Ile są warte Twoje dane HR?
  Ile są warte Twoje dane HR?
  14:15 - 14:25 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Każda firma ewidencjonuje dane swoich pracowników. Ale czy optymalnie wykorzystujemy potencjał, który tkwi w ewidencjonowanych danych? Zaprezentujemy nowe spojrzenie na korzyści płynące z danych zgromadzonych przez firmę w systemie do zarządzania HR. Kilka recept na to jak z rozproszonych, ewidencjonowanych danych uzyskać realną wartość wpływającą na rozwój biznesu i wyniki managerów. Rzut oka na rozwiązania dostępne w oprogramowaniu Teta HR, które pozwalają szybko i łatwo uzyskać dostęp do wniosków i wiedzy niezbędnej do planowania i skutecznego zarządzania zasobami firmy.

  Speakers: Unit4 Polska

 • Czy wiesz co naprawdę dzieje się w Twojej firmie? Zmień perspektywę by widzieć więcej
  Czy wiesz co naprawdę dzieje się w Twojej firmie? Zmień perspektywę by widzieć więcej
  14:25 - 14:55 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Firmy inwestujące w nowoczesne rozwiązania ERP dążą do poprawy procesów zachodzących w firmie, ale także do uzyskania jak największej ilości informacji pozwalających im na sprawne zarządzanie organizacją. Często okazuje się jednak, że wymiana samego systemu nie wpływa znacząco na poprawę wydajności i planowania zasobów w firmie. Potrzebna jest jeszcze zmiana perspektywy w spojrzeniu zarówno na samą organizację, jak i na posiadane rozwiązania. Pozwoli to nie tylko dowiedzieć się, co tak naprawdę dzieje się w firmie, ale również szybciej reagować na pojawiające się przestoje i na bieżąco dokonywać zmian w organizacji, które poprawią jej funkcjonowanie.

  Speakers: Macrologic

 • Zamawiający i dostawca wdrożenia – przeciwnicy czy partnerzy? Case studies.
  Zamawiający i dostawca wdrożenia – przeciwnicy czy partnerzy? Case studies.
  14:55 - 15:25 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W trakcie warsztatu opartego o analizę przypadków występujących w praktyce negocjacji konfliktogennych postanowień kontraktowych w umowach IT, mecenas Michał Wołoszański opowie o możliwościach negocjacyjnych obydwu stron oraz wyjaśni w jaki sposób tego rodzaju zapisy interpretowane są w przypadku sporów sądowych.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Wołoszański i Wspólnicy - Kancelaria Prawna sp. k.

 • Edukacja IT – jak dobrze inwestować w rozwój pracowników
  Edukacja IT – jak dobrze inwestować w rozwój pracowników
  15:25 - 15:45 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Edukacja pracowników, jak każda inna dziedzina działalności, jest dla przedsiębiorstw inwestycją. Jak zapewnić oczekiwany zwrot z inwestycji w szkolenia? Jakie są krytyczne czynniki sukcesu edukacji w obszarze IT ? Odpowiedzi na te pytania udzielimy podczas naszej prezentacji.

  Speakers: Dyrektor projektu „Portal Słuchacza” w Altkom Akademia S.A.

 • Rola analityki danych w transformacji cyfrowej firmy
  Rola analityki danych w transformacji cyfrowej firmy
  15:45 - 16:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Współczesne firmy zbierają ogromne ilości danych na temat swoich klientów, a każdy system informatyczny również generuje mnóstwo danych. Każda kolejna uruchomiona aplikacja taka jak system lojalnościowy po uruchomieniu zbiera i trzyma informacje w kolejnej bazie danych. Perfekcyjna firma "data-driven" powinna umieć podejmować decyzje w oparciu o fakty wydobyte ze swoich danych, uzyskując przewagę konkurencyjną i docierając do klientów szybciej od konkurencji. Wdrożenie filozofii "data-driven" wymaga skatalogowania wszystkich źródeł danych w firmie oraz budowy zespołów analitycznych oraz Data Science jak najbliżej biznesu. W prezentacji przedstawimy naszą wizję budowy środowiska zarządzania danymi, które usamodzielnia analityków oraz użytkowników biznesowych w dziedzinie zarządzania danymi.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Querona

 • Automatyzacja Procesów biznesowych – wpływ na organizację
  Automatyzacja Procesów biznesowych – wpływ na organizację
  16:00 - 16:20 IT FUTURE CONGRESS 2017
  Co daje system workflow w organizacji? Jaki ma wpływ na jej działanie i jaką daje przewagę? Czy daje możliwość szybkiego reagowania na zmiany i automatyzację procesów? Jak przekłada się to na dokumenty i ich obieg w organizacji? Podczas prelekcji przedstawione zostaną odpowiedzi na powyższe pytania na podstawie wdrożenia systemu workflow w Banku Gospodarstwa Krajowego. Specyfika Banku Gospodarstwa Krajowego wymaga dużej elastyczności i szybkiego dostosowania do zmian głównie w programach rządowych”

  Speakers: Bank Gospodarstwa Krajowego

 • Mobile State of Union
  Mobile State of Union
  16:20 - 16:40 IT FUTURE CONGRESS 2017
  React Native - jak pisząc jeden kod rozwijać równocześnie aplikacje mobilne na Android i iOS oraz webmobile. Jak ograniczyć koszty dedykowanego developmentu dla każdej z platform osobno i rozwijać jednocześnie aplikację działającą w 3 różnych środowiskach. Success story na podstawie jednej z największych aplikacji wydawniczych w Polsce.
  Pobierz prezentację

  Speakers: WP

 • Wpływ technologii mobilnych i e-commerce na funkcjonowanie Decathlon
  Wpływ technologii mobilnych i e-commerce na funkcjonowanie Decathlon
  16:40 - 17:00 IT FUTURE CONGRESS 2017
  W trakcie prelekcji omówione zostaną następujące zagadnienia:
  - zmiana modelu funkcjonowania organizacji,
  - klient marki a nie kanału sprzedaży,
  - innowacje technologiczne w Decathlon.
  Pobierz prezentację

  Speakers: Decathlon

 • Podsumowanie Kongresu
  Podsumowanie Kongresu
  17:00 - 17:10 IT FUTURE CONGRESS 2017

  Speakers:

OUR SPONSORS 

CUSTOMER TESTIMONIALS 

”Sed facilisis justo vitae risus viverra vulputate. Mauris vel ipsum dignissim diam viverra condimentum. Donec sodales, diam eget mattis condimentum, quam neque tempus purus, dictum viverra risus nisl quis metus.”

alt

Christian Peterson, CEO at HellWay Inc

”Sed facilisis justo vitae risus viverra vulputate. Mauris vel ipsum dignissim diam viverra condimentum. Donec sodales, diam eget mattis condimentum, quam neque tempus purus, dictum viverra risus nisl quis metus.”

alt

Christian Peterson, CEO at HellWay Inc

”Sed facilisis justo vitae risus viverra vulputate. Mauris vel ipsum dignissim diam viverra condimentum. Donec sodales, diam eget mattis condimentum, quam neque tempus purus, dictum viverra risus nisl quis metus.”

alt

Christian Peterson, CEO at HellWay Inc

”Sed facilisis justo vitae risus viverra vulputate. Mauris vel ipsum dignissim diam viverra condimentum. Donec sodales, diam eget mattis condimentum, quam neque tempus purus, dictum viverra risus nisl quis metus.”

alt

Christian Peterson, CEO at HellWay Inc

OUR SPEAKERS

Claire mccoy
Claire mccoy
Designer
John Doe
John Doe
Writer Wiki Sig
Tommy horton
Tommy horton
Wordpress Developer
Michale Tik
Michale Tik
Founder IGD

PRICING PLANS 

PERSONAL

$111

 • 5 Projects
 • 30 GB Storage
 • Unlimited Data Transfer
 • 50 GB Bandwidth
 • Enhanced Security

BUSINESS

$175

 • 5 Projects
 • 30 GB Storage
 • Unlimited Data Transfer
 • 50 GB Bandwidth
 • Enhanced Security

Register

registing

EVENT FAQS 

Vestibulum sit amet tincidunt urna, eget ullamcorper purus. Aenean feugiat quis tortor vitae fringilla. Pellentesque augue nisl, condimentum at sem et, fermentum varius ligula. Nulla dignissim nulla eget congue cursus.

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

Vestibulum sit amet tincidunt urna, eget ullamcorper purus. Aenean feugiat quis tortor vitae fringilla. Pellentesque augue nisl, condimentum at sem et, fermentum varius ligula. Nulla dignissim nulla eget congue cursus.

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

Vestibulum sit amet tincidunt urna, eget ullamcorper purus. Aenean feugiat quis tortor vitae fringilla. Pellentesque augue nisl, condimentum at sem et, fermentum varius ligula. Nulla dignissim nulla eget congue cursus.

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

Vestibulum sit amet tincidunt urna, eget ullamcorper purus. Aenean feugiat quis tortor vitae fringilla. Pellentesque augue nisl, condimentum at sem et, fermentum varius ligula. Nulla dignissim nulla eget congue cursus.

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

RECENT BLOG POSTS 

Event Location

Apple Store SOHO 

103 Prince St New York, NY 10012,

United States

+1 212-226-3126

[email protected] 

© 2015 J Event — One Page Event Manager Template by jThemes Studio