Latest event

Date
December 10-05-2015
Location
3200 Barbaros, Bulvari, Besiktas
Speakers
24 Professional Speakers

Welcom To Jevent 

 About Us

Praesent ac sem in neque venenatis tristique. Morbi et ligula velit. Nullam a augue vel mi porta vestibulum non ac elit. Vivamus convallis tortor et fermentum semper. In hac habitasse platea dictumst. Curabitur eget dui id metus pulvinar suscipit.

Register

 OUR MISSION 

Praesent ac sem in neque venenatis tristique. Morbi et ligula velit. Nullam a augue vel mi porta vestibulum non ac elit. Vivamus convallis tortor et fermentum semper. In hac habitasse platea dictumst. Curabitur eget dui id metus pulvinar suscipit.

Watch the video

DONATION

Praesent ac sem in neque venenatis tristique. Morbi et ligula velit. Nullam a augue vel mi porta vestibulum non ac elit. Vivamus convallis tortor et fermentum semper. In hac habitasse platea dictumst.

CONFERENCE OR EVENT SCHEDULE 

 • Rejestracja
  Rejestracja
  09:00 - 09:25 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers:

 • Gotowi, do biegu – START! – czyli co biegnie szybciej BIG DATA czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO?
  Gotowi, do biegu – START! – czyli co biegnie szybciej BIG DATA czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO?
  09:25 - 09:55 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Prelekcja będzie próbą odpowiedzenia, która z technologii jest postrzegana jako najszybciej rozwijająca się. W trakcie wystąpienia zaprezentowane zostaną doświadczenia prelegenta

  Speakers: Dyrektor Biura Strategii i Zarz. IT Grupa PZU

 • Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację
  Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację
  09:55 - 10:25 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu firmy baramundi software AG - baramundi Management Suite - możecie Państwo zarządzać całym środowiskiem i infrastrukturą IT w Waszej organizacji, niezależnie od tego czy są to stacje klienckie, serwery, urządzenia mobilne, urządzenia Mac czy środowisko wirtualne.

  Speakers: Baramundi Software AG

 • Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzysci z monitorowania wszystkiego w firmie
  Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzysci z monitorowania wszystkiego w firmie
  10:25 - 10:40 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Czy na pewno potrzebujemy kolejnego serwera? Dlaczego musimy wymienić ten sprzęt, przecież działa? Nowych 10 sprzedawców będzie robić prezentacje online, starczy nam pasma? Uzasadnij pozycje w przyszłorocznym budżecie IT konkretnymi danymi. Co oprócz map sieci i powiadamiania o problemach daje nam system monitorujący - przykłady i inspiracje z wielu branż.

  Speakers: AdRem Software sp. z o.o.

 • Monitorowanie i bezpieczeństwo sieci – porozmawiajmy o korzyściach
  Monitorowanie i bezpieczeństwo sieci – porozmawiajmy o korzyściach
  10:40 - 11:10 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Z roku na rok obserwujemy coraz większą ilość zagrożeń bezpieczeństwa sieci komputerowych Jak dbać o bezpieczeństwo sieci? Jakie korzyści przyniesie naszej organizacji lub firmie? Na te pytania odpowiemy podczas wykładu bazując na konkretnych danych z polskich i międzynarodowych raportów. 59% osób odpowiedzialnych za IT w Polsce uważa, że wdrożenie narzędzi do monitorowania IT podniosłoby poziom bezpieczeństwa. Jak zrobić to mądrze? Zapraszamy na wykład.

  Speakers: Axence

 • Improve your sales with Business Intelligence
  Improve your sales with Business Intelligence
  11:10 - 11:25 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers: Sales and Marketing Global Poland Sp. z o. o.

 • Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  11:25 - 11:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  W obecnym czasie obserwujemy ciągłe zwiększanie się ilości przechowywanych informacji, procesowi temu towarzyszy także nieustanny wzrost wagi i znaczenia tych danych dla każdej organizacji. Nierzadko dane znajdujące się na firmowych nośnikach stanowią wielomiesięczne owoce pracy sztabów ludzi i ich utrata narażałaby firmę na duże straty. Dlatego tez bardzo ważne jest, aby systemy teleinformatyczne przechowujące te cenne informacje oparte były o solidne podstawy. Niezbędne jest, aby współczesna architektura serwerowni zapewniała właściwy poziom bezpieczeństwa dla informacji, jak również przygotowana była na zmieniające się wymogi dotyczące ich ilości.

  Speakers: Kierownik wsparcia sprzedaży systemów zasilania gwarantowanego, Schneider Electric Polska

 • Systemy chłodzenia ZPAS w telekomunikacji, rewersyjna pompa ciepła AHP
  Systemy chłodzenia ZPAS w telekomunikacji, rewersyjna pompa ciepła AHP
  11:45 - 12:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Jak ważnym problemem jest utrzymywanie odpowiednich warunków wewnątrz obudów teleinformatycznych i energetycznych zawierających strategiczne urządzenia nie trzeba uświadamiać. Prezentacja będzie dotyczyć prekursorskiego rozwiązania grzania i chłodzenia bazującego na rozwiązaniu pompy ciepła, która dzięki swoim cechom wypchnie z rynku poczciwe klimatyzatory.

  Speakers: ZPAS S.A.

 • Eaton – niezawodne systemy zasilania gwarantowanego
  Eaton – niezawodne systemy zasilania gwarantowanego
  12:00 - 12:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Na wstępie odpowiemy sobie na pytanie, czym naprawdę jest zasilacz gwarantowany. Jakie są jego funkcje w nowoczesnych instalacjach. Powiemy jak zwiększyć niezawodność sieci zasilającej wykorzystując najnowsze technologie oraz odpowiemy na pytanie: czy jest możliwa integracja systemu zasilania ze środowiskiem wirtualnym?

  Speakers: Eaton

 • Elektroniczne kontrole podatkowe, rewolucja w podatkach, rewolucja w rachunkowości, rewolucja w IT
  Elektroniczne kontrole podatkowe, rewolucja w podatkach, rewolucja w rachunkowości, rewolucja w IT
  12:30 - 13:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  O konsekwencjach dla systemów IT obsługujących przedsiębiorstwa, wynikających z wprowadzenia w Polsce z dniem 1 lipca 2016 roku elektronicznych kontroli podatkowych tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego. Konsekwencje już są widoczne mimo, że w 2016 roku dotyczą jedynie około 3 tysięcy przedsiębiorstw z blisko 2 milionów aktywnie działających w Polsce. Na czym zatem polegają te zmiany? Czego przedsiębiorcy wymagają obecnie od systemów i czego należy się spodziewać w kolejnych miesiącach?

  Speakers: Sage

 • Centrum Usług Wspólnych – IT Fiction czy rzeczywistość?
  Centrum Usług Wspólnych – IT Fiction czy rzeczywistość?
  13:00 - 13:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Centrum Usług Wspólnych (Shared Service) to j eden z wiodących trendów w ITSM. Nie tylko na świecie, ale i w Polsce. Zapraszamy w szybką podróż po teorii i praktyce budowania Centrum Usług Wspólnych. Wspólnie postaramy się odpowiedzieć na pytania: -Jak CUW wygląda w teorii? -Jak CUW wygląda w praktyce? -Jak CUW wygląda u naszych klientów? -Czy to się w ogóle opłaca?

  Speakers: MWT Solutions

 • Firma czy Urząd – Wszyscy walczą z nadmiarem papieru. Jak sobie z tym poradzić? – ELO przedstawi, jakie to proste
  Firma czy Urząd – Wszyscy walczą z nadmiarem papieru. Jak sobie z tym poradzić? – ELO przedstawi, jakie to proste
  13:30 - 13:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Nasze produkty i rozwiązania rosną wraz z Państwa wymaganiami wobec nowoczesnego i skalowalnego systemu ECM / DMS. Realizujemy przy tym wszystkie istotne funkcje, a także prowadzimy odpowiednią integrację z innymi aplikacjami biznesowymi.

  Speakers: ELO Digital Office Sp. z o.o.

 • Automatyzacja procesów przetwarzania faktur zakupowych – od papieru do jednolitego pliku kontrolnego
  Automatyzacja procesów przetwarzania faktur zakupowych – od papieru do jednolitego pliku kontrolnego
  13:45 - 14:15 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Jak zapewnić efektywne wprowadzanie danych z faktur elektronicznych i papierowych w zakresie wymaganym przez organy kontroli skarbowej. Wykorzystanie efektywnych narzędzi data capture do przetwarzania faktur.

  Speakers: Canon Polska

 • Zarządzanie zobowiązaniami i czasem pracy w chmurze
  Zarządzanie zobowiązaniami i czasem pracy w chmurze
  14:15 - 14:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Oprogramowanie w modelu SaaS do aktywnego zarządzania dokumentami. Optymalizacja procesu aktywnego przetwarzania kontraktów i kontrolowania wydatków. Wielowymiarowa akceptacja dostawców, zamówień, faktur oraz płatności. Interesujący sposób planowania rozkładu i ewidencjonowania czasu pracy.

  Speakers: Business Data Process

 • Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż?
  Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż?
  14:45 - 15:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Technologie marketingowe zawsze próbują nadarzyć za zmianami w modelach zakupowych i zmianami w zachowaniu konsumentów. Zaledwie kilka lat temu nastąpiło olbrzymie przesunięcie decyzji zakupowych i zakupów z offline do online, a dzisiaj mamy do czynienia z kolejną zmianą polegajacą z przesuniecia z desktopu do smartfonów. To powoduje bardzo poważne konsekwencje w sposobie prowadzenia działań marketingowych i stawia nowe wyzwania dotyczące technologii i oprogramowania do marketingu.

  Speakers: CEO & Founder SALESmanago Marketing Automation

 • Aplikacje mobilne i kształtowanie zachowań klientów
  Aplikacje mobilne i kształtowanie zachowań klientów
  15:10 - 15:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Przedstawienie trendów w bankowości pod kątem rozwoju aplikacji mobilnych. Zachowanie się użytkowników aplikacji mobilnych, trendy nowych funkcjonalności w aplikacjach i ich bezpośredni wpływ na banki. W trakcie wykładu spróbujmy odpowiedzieć na pytanie czy banki są w stanie dochować kroku ww trendom, w jaki sposób to robią i jak ostatecznie wpłynie na ten proces rozwoju aplikacji mobilnych dyrektywa PSD2.

  Speakers: IT Director Euro Bank S.A.

 • Jak poprawić jakość komunikacji z pracownikami? Elektroniczna obsługa pracownika (eOP)
  Jak poprawić jakość komunikacji z pracownikami? Elektroniczna obsługa pracownika (eOP)
  15.30 - 15.50 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Aplikacja eOP – elektroniczna Obsługa Pracownika, opracowana przez ekspertów FinCode na potrzeby klientów Grupy ABS, eliminuje problemy związane z tradycyjnym dostarczaniem papierowych dokumentów dla pracowników. eOP pozwala na dystrybucję dokumentów takich jak: PIT11, IMIR (d. RMUA), paski płacowe oraz wiele innych, za pośrednictwem specjalnie przygotowanego narzędzia, bez konieczności ręcznego adresowania i wysyłki listownej. dziękuję

  Speakers: InfoConsulting

 • Technologie marketingowe, które zapewnią przewagę konkurencyjną w latach 2016-2020 – wyniki badań
  Technologie marketingowe, które zapewnią przewagę konkurencyjną w latach 2016-2020 – wyniki badań
  15.50 - 16.05 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Podczas prezentacji omówione zostaną najważniejsze trendy w rozwoju zintegrowanych technologii marketingowych w czasach cyfrowej transformacji. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać systemy CMS, CRM i Marketing Automation aby zyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Dodatkowo przedstawione zostaną wyniki badań na temat ich wykorzystywania, które przeprowadziliśmy wśród 400 firm na całym świecie.

  Speakers: Squiz

 • Usługowe podejście do IT w firmie produkcyjnej
  Usługowe podejście do IT w firmie produkcyjnej
  16.05 - 16.25 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Technologie informacyjne pełnią dziś w firmach produkcyjnych dwie główne funkcje: usługową i innowacyjną. W swojej prelekcji opowiem o zmieniającej się roli działów IT w firmach produkcyjnych polegającej na rozszerzeniu odpowiedzialności tych działów na całą organizację. O zmianie podejścia z ograniczającego się do wsparcia i optymalizacji kosztów do inicjatora zmian istotnych z perspektywy całego przedsiębiorstwa wykorzystując podejście ITIL oraz LEAN IT.

  Speakers: Dyrektor IT - Politan Sp. z o.o.

 • Zarządzanie uprawnieniami do systemów – jak unikać toksycznych kombinacji?
  Zarządzanie uprawnieniami do systemów – jak unikać toksycznych kombinacji?
  16.25 - 16.45 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers: Dyrektor ABSI - Citi Handlowy

 • Big Data i Small Data – o możliwości synergii
  Big Data i Small Data – o możliwości synergii
  16.45 - 17.05 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Chciałbym opowiedzieć w jaki sposób paradygmat Big Data i ekosystem oparty o Hadoop i Spark mogą uzupełniać klasyczne i znane od dziesięcioleci systemy gromadzenia i przetwarzania danych. Przy okazji chciałbym również omówić podstawowe grupy wyzwań towarzyszących wdrażaniu ekosystemu opartego o Hadoop i Spark.

  Speakers: Data Science Team Lead - Allegro

 • Podsumowanie Kongresu
  Podsumowanie Kongresu
  17.05 - 17.10 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers:

 • Rejestracja
  Rejestracja
  09:00 - 09:25 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers:

 • Gotowi, do biegu – START! – czyli co biegnie szybciej BIG DATA czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO?
  Gotowi, do biegu – START! – czyli co biegnie szybciej BIG DATA czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO?
  09:25 - 09:55 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Prelekcja będzie próbą odpowiedzenia, która z technologii jest postrzegana jako najszybciej rozwijająca się. W trakcie wystąpienia zaprezentowane zostaną doświadczenia prelegenta

  Speakers: Dyrektor Biura Strategii i Zarz. IT Grupa PZU

 • Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację
  Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację
  09:55 - 10:25 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu firmy baramundi software AG - baramundi Management Suite - możecie Państwo zarządzać całym środowiskiem i infrastrukturą IT w Waszej organizacji, niezależnie od tego czy są to stacje klienckie, serwery, urządzenia mobilne, urządzenia Mac czy środowisko wirtualne.

  Speakers: Baramundi Software AG

 • Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzysci z monitorowania wszystkiego w firmie
  Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzysci z monitorowania wszystkiego w firmie
  10:25 - 10:40 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Czy na pewno potrzebujemy kolejnego serwera? Dlaczego musimy wymienić ten sprzęt, przecież działa? Nowych 10 sprzedawców będzie robić prezentacje online, starczy nam pasma? Uzasadnij pozycje w przyszłorocznym budżecie IT konkretnymi danymi. Co oprócz map sieci i powiadamiania o problemach daje nam system monitorujący - przykłady i inspiracje z wielu branż.

  Speakers: AdRem Software sp. z o.o.

 • Monitorowanie i bezpieczeństwo sieci – porozmawiajmy o korzyściach
  Monitorowanie i bezpieczeństwo sieci – porozmawiajmy o korzyściach
  10:40 - 11:10 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Z roku na rok obserwujemy coraz większą ilość zagrożeń bezpieczeństwa sieci komputerowych Jak dbać o bezpieczeństwo sieci? Jakie korzyści przyniesie naszej organizacji lub firmie? Na te pytania odpowiemy podczas wykładu bazując na konkretnych danych z polskich i międzynarodowych raportów. 59% osób odpowiedzialnych za IT w Polsce uważa, że wdrożenie narzędzi do monitorowania IT podniosłoby poziom bezpieczeństwa. Jak zrobić to mądrze? Zapraszamy na wykład.

  Speakers: Axence

 • Improve your sales with Business Intelligence
  Improve your sales with Business Intelligence
  11:10 - 11:25 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers: Sales and Marketing Global Poland Sp. z o. o.

 • Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  11:25 - 11:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  W obecnym czasie obserwujemy ciągłe zwiększanie się ilości przechowywanych informacji, procesowi temu towarzyszy także nieustanny wzrost wagi i znaczenia tych danych dla każdej organizacji. Nierzadko dane znajdujące się na firmowych nośnikach stanowią wielomiesięczne owoce pracy sztabów ludzi i ich utrata narażałaby firmę na duże straty. Dlatego tez bardzo ważne jest, aby systemy teleinformatyczne przechowujące te cenne informacje oparte były o solidne podstawy. Niezbędne jest, aby współczesna architektura serwerowni zapewniała właściwy poziom bezpieczeństwa dla informacji, jak również przygotowana była na zmieniające się wymogi dotyczące ich ilości.

  Speakers: Kierownik wsparcia sprzedaży systemów zasilania gwarantowanego, Schneider Electric Polska

 • Systemy chłodzenia ZPAS w telekomunikacji, rewersyjna pompa ciepła AHP
  Systemy chłodzenia ZPAS w telekomunikacji, rewersyjna pompa ciepła AHP
  11:45 - 12:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Jak ważnym problemem jest utrzymywanie odpowiednich warunków wewnątrz obudów teleinformatycznych i energetycznych zawierających strategiczne urządzenia nie trzeba uświadamiać. Prezentacja będzie dotyczyć prekursorskiego rozwiązania grzania i chłodzenia bazującego na rozwiązaniu pompy ciepła, która dzięki swoim cechom wypchnie z rynku poczciwe klimatyzatory.

  Speakers: ZPAS S.A.

 • Eaton – niezawodne systemy zasilania gwarantowanego
  Eaton – niezawodne systemy zasilania gwarantowanego
  12:00 - 12:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Na wstępie odpowiemy sobie na pytanie, czym naprawdę jest zasilacz gwarantowany. Jakie są jego funkcje w nowoczesnych instalacjach. Powiemy jak zwiększyć niezawodność sieci zasilającej wykorzystując najnowsze technologie oraz odpowiemy na pytanie: czy jest możliwa integracja systemu zasilania ze środowiskiem wirtualnym?

  Speakers: Eaton

 • Elektroniczne kontrole podatkowe, rewolucja w podatkach, rewolucja w rachunkowości, rewolucja w IT
  Elektroniczne kontrole podatkowe, rewolucja w podatkach, rewolucja w rachunkowości, rewolucja w IT
  12:30 - 13:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  O konsekwencjach dla systemów IT obsługujących przedsiębiorstwa, wynikających z wprowadzenia w Polsce z dniem 1 lipca 2016 roku elektronicznych kontroli podatkowych tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego. Konsekwencje już są widoczne mimo, że w 2016 roku dotyczą jedynie około 3 tysięcy przedsiębiorstw z blisko 2 milionów aktywnie działających w Polsce. Na czym zatem polegają te zmiany? Czego przedsiębiorcy wymagają obecnie od systemów i czego należy się spodziewać w kolejnych miesiącach?

  Speakers: Sage

 • Centrum Usług Wspólnych – IT Fiction czy rzeczywistość?
  Centrum Usług Wspólnych – IT Fiction czy rzeczywistość?
  13:00 - 13:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Centrum Usług Wspólnych (Shared Service) to j eden z wiodących trendów w ITSM. Nie tylko na świecie, ale i w Polsce. Zapraszamy w szybką podróż po teorii i praktyce budowania Centrum Usług Wspólnych. Wspólnie postaramy się odpowiedzieć na pytania: -Jak CUW wygląda w teorii? -Jak CUW wygląda w praktyce? -Jak CUW wygląda u naszych klientów? -Czy to się w ogóle opłaca?

  Speakers: MWT Solutions

 • Firma czy Urząd – Wszyscy walczą z nadmiarem papieru. Jak sobie z tym poradzić? – ELO przedstawi, jakie to proste
  Firma czy Urząd – Wszyscy walczą z nadmiarem papieru. Jak sobie z tym poradzić? – ELO przedstawi, jakie to proste
  13:30 - 13:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Nasze produkty i rozwiązania rosną wraz z Państwa wymaganiami wobec nowoczesnego i skalowalnego systemu ECM / DMS. Realizujemy przy tym wszystkie istotne funkcje, a także prowadzimy odpowiednią integrację z innymi aplikacjami biznesowymi.

  Speakers: ELO Digital Office Sp. z o.o.

 • Automatyzacja procesów przetwarzania faktur zakupowych – od papieru do jednolitego pliku kontrolnego
  Automatyzacja procesów przetwarzania faktur zakupowych – od papieru do jednolitego pliku kontrolnego
  13:45 - 14:15 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Jak zapewnić efektywne wprowadzanie danych z faktur elektronicznych i papierowych w zakresie wymaganym przez organy kontroli skarbowej. Wykorzystanie efektywnych narzędzi data capture do przetwarzania faktur.

  Speakers: Canon Polska

 • Zarządzanie zobowiązaniami i czasem pracy w chmurze
  Zarządzanie zobowiązaniami i czasem pracy w chmurze
  14:15 - 14:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Oprogramowanie w modelu SaaS do aktywnego zarządzania dokumentami. Optymalizacja procesu aktywnego przetwarzania kontraktów i kontrolowania wydatków. Wielowymiarowa akceptacja dostawców, zamówień, faktur oraz płatności. Interesujący sposób planowania rozkładu i ewidencjonowania czasu pracy.

  Speakers: Business Data Process

 • Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż?
  Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż?
  14:45 - 15:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Technologie marketingowe zawsze próbują nadarzyć za zmianami w modelach zakupowych i zmianami w zachowaniu konsumentów. Zaledwie kilka lat temu nastąpiło olbrzymie przesunięcie decyzji zakupowych i zakupów z offline do online, a dzisiaj mamy do czynienia z kolejną zmianą polegajacą z przesuniecia z desktopu do smartfonów. To powoduje bardzo poważne konsekwencje w sposobie prowadzenia działań marketingowych i stawia nowe wyzwania dotyczące technologii i oprogramowania do marketingu.

  Speakers: CEO & Founder SALESmanago Marketing Automation

 • Aplikacje mobilne i kształtowanie zachowań klientów
  Aplikacje mobilne i kształtowanie zachowań klientów
  15:10 - 15:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Przedstawienie trendów w bankowości pod kątem rozwoju aplikacji mobilnych. Zachowanie się użytkowników aplikacji mobilnych, trendy nowych funkcjonalności w aplikacjach i ich bezpośredni wpływ na banki. W trakcie wykładu spróbujmy odpowiedzieć na pytanie czy banki są w stanie dochować kroku ww trendom, w jaki sposób to robią i jak ostatecznie wpłynie na ten proces rozwoju aplikacji mobilnych dyrektywa PSD2.

  Speakers: IT Director Euro Bank S.A.

 • Jak poprawić jakość komunikacji z pracownikami? Elektroniczna obsługa pracownika (eOP)
  Jak poprawić jakość komunikacji z pracownikami? Elektroniczna obsługa pracownika (eOP)
  15.30 - 15.50 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Aplikacja eOP – elektroniczna Obsługa Pracownika, opracowana przez ekspertów FinCode na potrzeby klientów Grupy ABS, eliminuje problemy związane z tradycyjnym dostarczaniem papierowych dokumentów dla pracowników. eOP pozwala na dystrybucję dokumentów takich jak: PIT11, IMIR (d. RMUA), paski płacowe oraz wiele innych, za pośrednictwem specjalnie przygotowanego narzędzia, bez konieczności ręcznego adresowania i wysyłki listownej. dziękuję

  Speakers: InfoConsulting

 • Technologie marketingowe, które zapewnią przewagę konkurencyjną w latach 2016-2020 – wyniki badań
  Technologie marketingowe, które zapewnią przewagę konkurencyjną w latach 2016-2020 – wyniki badań
  15.50 - 16.05 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Podczas prezentacji omówione zostaną najważniejsze trendy w rozwoju zintegrowanych technologii marketingowych w czasach cyfrowej transformacji. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać systemy CMS, CRM i Marketing Automation aby zyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Dodatkowo przedstawione zostaną wyniki badań na temat ich wykorzystywania, które przeprowadziliśmy wśród 400 firm na całym świecie.

  Speakers: Squiz

 • Usługowe podejście do IT w firmie produkcyjnej
  Usługowe podejście do IT w firmie produkcyjnej
  16.05 - 16.25 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Technologie informacyjne pełnią dziś w firmach produkcyjnych dwie główne funkcje: usługową i innowacyjną. W swojej prelekcji opowiem o zmieniającej się roli działów IT w firmach produkcyjnych polegającej na rozszerzeniu odpowiedzialności tych działów na całą organizację. O zmianie podejścia z ograniczającego się do wsparcia i optymalizacji kosztów do inicjatora zmian istotnych z perspektywy całego przedsiębiorstwa wykorzystując podejście ITIL oraz LEAN IT.

  Speakers: Dyrektor IT - Politan Sp. z o.o.

 • Zarządzanie uprawnieniami do systemów – jak unikać toksycznych kombinacji?
  Zarządzanie uprawnieniami do systemów – jak unikać toksycznych kombinacji?
  16.25 - 16.45 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers: Dyrektor ABSI - Citi Handlowy

 • Big Data i Small Data – o możliwości synergii
  Big Data i Small Data – o możliwości synergii
  16.45 - 17.05 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Chciałbym opowiedzieć w jaki sposób paradygmat Big Data i ekosystem oparty o Hadoop i Spark mogą uzupełniać klasyczne i znane od dziesięcioleci systemy gromadzenia i przetwarzania danych. Przy okazji chciałbym również omówić podstawowe grupy wyzwań towarzyszących wdrażaniu ekosystemu opartego o Hadoop i Spark.

  Speakers: Data Science Team Lead - Allegro

 • Podsumowanie Kongresu
  Podsumowanie Kongresu
  17.05 - 17.10 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers:

 • Rejestracja
  Rejestracja
  09:00 - 09:25 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers:

 • Gotowi, do biegu – START! – czyli co biegnie szybciej BIG DATA czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO?
  Gotowi, do biegu – START! – czyli co biegnie szybciej BIG DATA czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO?
  09:25 - 09:55 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Prelekcja będzie próbą odpowiedzenia, która z technologii jest postrzegana jako najszybciej rozwijająca się. W trakcie wystąpienia zaprezentowane zostaną doświadczenia prelegenta

  Speakers: Dyrektor Biura Strategii i Zarz. IT Grupa PZU

 • Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację
  Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację
  09:55 - 10:25 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu firmy baramundi software AG - baramundi Management Suite - możecie Państwo zarządzać całym środowiskiem i infrastrukturą IT w Waszej organizacji, niezależnie od tego czy są to stacje klienckie, serwery, urządzenia mobilne, urządzenia Mac czy środowisko wirtualne.

  Speakers: Baramundi Software AG

 • Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzysci z monitorowania wszystkiego w firmie
  Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzysci z monitorowania wszystkiego w firmie
  10:25 - 10:40 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Czy na pewno potrzebujemy kolejnego serwera? Dlaczego musimy wymienić ten sprzęt, przecież działa? Nowych 10 sprzedawców będzie robić prezentacje online, starczy nam pasma? Uzasadnij pozycje w przyszłorocznym budżecie IT konkretnymi danymi. Co oprócz map sieci i powiadamiania o problemach daje nam system monitorujący - przykłady i inspiracje z wielu branż.

  Speakers: AdRem Software sp. z o.o.

 • Monitorowanie i bezpieczeństwo sieci – porozmawiajmy o korzyściach
  Monitorowanie i bezpieczeństwo sieci – porozmawiajmy o korzyściach
  10:40 - 11:10 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Z roku na rok obserwujemy coraz większą ilość zagrożeń bezpieczeństwa sieci komputerowych Jak dbać o bezpieczeństwo sieci? Jakie korzyści przyniesie naszej organizacji lub firmie? Na te pytania odpowiemy podczas wykładu bazując na konkretnych danych z polskich i międzynarodowych raportów. 59% osób odpowiedzialnych za IT w Polsce uważa, że wdrożenie narzędzi do monitorowania IT podniosłoby poziom bezpieczeństwa. Jak zrobić to mądrze? Zapraszamy na wykład.

  Speakers: Axence

 • Improve your sales with Business Intelligence
  Improve your sales with Business Intelligence
  11:10 - 11:25 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers: Sales and Marketing Global Poland Sp. z o. o.

 • Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  11:25 - 11:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  W obecnym czasie obserwujemy ciągłe zwiększanie się ilości przechowywanych informacji, procesowi temu towarzyszy także nieustanny wzrost wagi i znaczenia tych danych dla każdej organizacji. Nierzadko dane znajdujące się na firmowych nośnikach stanowią wielomiesięczne owoce pracy sztabów ludzi i ich utrata narażałaby firmę na duże straty. Dlatego tez bardzo ważne jest, aby systemy teleinformatyczne przechowujące te cenne informacje oparte były o solidne podstawy. Niezbędne jest, aby współczesna architektura serwerowni zapewniała właściwy poziom bezpieczeństwa dla informacji, jak również przygotowana była na zmieniające się wymogi dotyczące ich ilości.

  Speakers: Kierownik wsparcia sprzedaży systemów zasilania gwarantowanego, Schneider Electric Polska

 • Systemy chłodzenia ZPAS w telekomunikacji, rewersyjna pompa ciepła AHP
  Systemy chłodzenia ZPAS w telekomunikacji, rewersyjna pompa ciepła AHP
  11:45 - 12:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Jak ważnym problemem jest utrzymywanie odpowiednich warunków wewnątrz obudów teleinformatycznych i energetycznych zawierających strategiczne urządzenia nie trzeba uświadamiać. Prezentacja będzie dotyczyć prekursorskiego rozwiązania grzania i chłodzenia bazującego na rozwiązaniu pompy ciepła, która dzięki swoim cechom wypchnie z rynku poczciwe klimatyzatory.

  Speakers: ZPAS S.A.

 • Eaton – niezawodne systemy zasilania gwarantowanego
  Eaton – niezawodne systemy zasilania gwarantowanego
  12:00 - 12:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Na wstępie odpowiemy sobie na pytanie, czym naprawdę jest zasilacz gwarantowany. Jakie są jego funkcje w nowoczesnych instalacjach. Powiemy jak zwiększyć niezawodność sieci zasilającej wykorzystując najnowsze technologie oraz odpowiemy na pytanie: czy jest możliwa integracja systemu zasilania ze środowiskiem wirtualnym?

  Speakers: Eaton

 • Elektroniczne kontrole podatkowe, rewolucja w podatkach, rewolucja w rachunkowości, rewolucja w IT
  Elektroniczne kontrole podatkowe, rewolucja w podatkach, rewolucja w rachunkowości, rewolucja w IT
  12:30 - 13:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  O konsekwencjach dla systemów IT obsługujących przedsiębiorstwa, wynikających z wprowadzenia w Polsce z dniem 1 lipca 2016 roku elektronicznych kontroli podatkowych tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego. Konsekwencje już są widoczne mimo, że w 2016 roku dotyczą jedynie około 3 tysięcy przedsiębiorstw z blisko 2 milionów aktywnie działających w Polsce. Na czym zatem polegają te zmiany? Czego przedsiębiorcy wymagają obecnie od systemów i czego należy się spodziewać w kolejnych miesiącach?

  Speakers: Sage

 • Centrum Usług Wspólnych – IT Fiction czy rzeczywistość?
  Centrum Usług Wspólnych – IT Fiction czy rzeczywistość?
  13:00 - 13:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Centrum Usług Wspólnych (Shared Service) to j eden z wiodących trendów w ITSM. Nie tylko na świecie, ale i w Polsce. Zapraszamy w szybką podróż po teorii i praktyce budowania Centrum Usług Wspólnych. Wspólnie postaramy się odpowiedzieć na pytania: -Jak CUW wygląda w teorii? -Jak CUW wygląda w praktyce? -Jak CUW wygląda u naszych klientów? -Czy to się w ogóle opłaca?

  Speakers: MWT Solutions

 • Firma czy Urząd – Wszyscy walczą z nadmiarem papieru. Jak sobie z tym poradzić? – ELO przedstawi, jakie to proste
  Firma czy Urząd – Wszyscy walczą z nadmiarem papieru. Jak sobie z tym poradzić? – ELO przedstawi, jakie to proste
  13:30 - 13:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Nasze produkty i rozwiązania rosną wraz z Państwa wymaganiami wobec nowoczesnego i skalowalnego systemu ECM / DMS. Realizujemy przy tym wszystkie istotne funkcje, a także prowadzimy odpowiednią integrację z innymi aplikacjami biznesowymi.

  Speakers: ELO Digital Office Sp. z o.o.

 • Automatyzacja procesów przetwarzania faktur zakupowych – od papieru do jednolitego pliku kontrolnego
  Automatyzacja procesów przetwarzania faktur zakupowych – od papieru do jednolitego pliku kontrolnego
  13:45 - 14:15 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Jak zapewnić efektywne wprowadzanie danych z faktur elektronicznych i papierowych w zakresie wymaganym przez organy kontroli skarbowej. Wykorzystanie efektywnych narzędzi data capture do przetwarzania faktur.

  Speakers: Canon Polska

 • Zarządzanie zobowiązaniami i czasem pracy w chmurze
  Zarządzanie zobowiązaniami i czasem pracy w chmurze
  14:15 - 14:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Oprogramowanie w modelu SaaS do aktywnego zarządzania dokumentami. Optymalizacja procesu aktywnego przetwarzania kontraktów i kontrolowania wydatków. Wielowymiarowa akceptacja dostawców, zamówień, faktur oraz płatności. Interesujący sposób planowania rozkładu i ewidencjonowania czasu pracy.

  Speakers: Business Data Process

 • Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż?
  Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż?
  14:45 - 15:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Technologie marketingowe zawsze próbują nadarzyć za zmianami w modelach zakupowych i zmianami w zachowaniu konsumentów. Zaledwie kilka lat temu nastąpiło olbrzymie przesunięcie decyzji zakupowych i zakupów z offline do online, a dzisiaj mamy do czynienia z kolejną zmianą polegajacą z przesuniecia z desktopu do smartfonów. To powoduje bardzo poważne konsekwencje w sposobie prowadzenia działań marketingowych i stawia nowe wyzwania dotyczące technologii i oprogramowania do marketingu.

  Speakers: CEO & Founder SALESmanago Marketing Automation

 • Aplikacje mobilne i kształtowanie zachowań klientów
  Aplikacje mobilne i kształtowanie zachowań klientów
  15:10 - 15:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Przedstawienie trendów w bankowości pod kątem rozwoju aplikacji mobilnych. Zachowanie się użytkowników aplikacji mobilnych, trendy nowych funkcjonalności w aplikacjach i ich bezpośredni wpływ na banki. W trakcie wykładu spróbujmy odpowiedzieć na pytanie czy banki są w stanie dochować kroku ww trendom, w jaki sposób to robią i jak ostatecznie wpłynie na ten proces rozwoju aplikacji mobilnych dyrektywa PSD2.

  Speakers: IT Director Euro Bank S.A.

 • Jak poprawić jakość komunikacji z pracownikami? Elektroniczna obsługa pracownika (eOP)
  Jak poprawić jakość komunikacji z pracownikami? Elektroniczna obsługa pracownika (eOP)
  15.30 - 15.50 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Aplikacja eOP – elektroniczna Obsługa Pracownika, opracowana przez ekspertów FinCode na potrzeby klientów Grupy ABS, eliminuje problemy związane z tradycyjnym dostarczaniem papierowych dokumentów dla pracowników. eOP pozwala na dystrybucję dokumentów takich jak: PIT11, IMIR (d. RMUA), paski płacowe oraz wiele innych, za pośrednictwem specjalnie przygotowanego narzędzia, bez konieczności ręcznego adresowania i wysyłki listownej. dziękuję

  Speakers: InfoConsulting

 • Technologie marketingowe, które zapewnią przewagę konkurencyjną w latach 2016-2020 – wyniki badań
  Technologie marketingowe, które zapewnią przewagę konkurencyjną w latach 2016-2020 – wyniki badań
  15.50 - 16.05 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Podczas prezentacji omówione zostaną najważniejsze trendy w rozwoju zintegrowanych technologii marketingowych w czasach cyfrowej transformacji. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać systemy CMS, CRM i Marketing Automation aby zyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Dodatkowo przedstawione zostaną wyniki badań na temat ich wykorzystywania, które przeprowadziliśmy wśród 400 firm na całym świecie.

  Speakers: Squiz

 • Usługowe podejście do IT w firmie produkcyjnej
  Usługowe podejście do IT w firmie produkcyjnej
  16.05 - 16.25 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Technologie informacyjne pełnią dziś w firmach produkcyjnych dwie główne funkcje: usługową i innowacyjną. W swojej prelekcji opowiem o zmieniającej się roli działów IT w firmach produkcyjnych polegającej na rozszerzeniu odpowiedzialności tych działów na całą organizację. O zmianie podejścia z ograniczającego się do wsparcia i optymalizacji kosztów do inicjatora zmian istotnych z perspektywy całego przedsiębiorstwa wykorzystując podejście ITIL oraz LEAN IT.

  Speakers: Dyrektor IT - Politan Sp. z o.o.

 • Zarządzanie uprawnieniami do systemów – jak unikać toksycznych kombinacji?
  Zarządzanie uprawnieniami do systemów – jak unikać toksycznych kombinacji?
  16.25 - 16.45 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers: Dyrektor ABSI - Citi Handlowy

 • Big Data i Small Data – o możliwości synergii
  Big Data i Small Data – o możliwości synergii
  16.45 - 17.05 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Chciałbym opowiedzieć w jaki sposób paradygmat Big Data i ekosystem oparty o Hadoop i Spark mogą uzupełniać klasyczne i znane od dziesięcioleci systemy gromadzenia i przetwarzania danych. Przy okazji chciałbym również omówić podstawowe grupy wyzwań towarzyszących wdrażaniu ekosystemu opartego o Hadoop i Spark.

  Speakers: Data Science Team Lead - Allegro

 • Podsumowanie Kongresu
  Podsumowanie Kongresu
  17.05 - 17.10 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers:

 • Rejestracja
  Rejestracja
  09:00 - 09:25 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers:

 • Gotowi, do biegu – START! – czyli co biegnie szybciej BIG DATA czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO?
  Gotowi, do biegu – START! – czyli co biegnie szybciej BIG DATA czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO?
  09:25 - 09:55 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Prelekcja będzie próbą odpowiedzenia, która z technologii jest postrzegana jako najszybciej rozwijająca się. W trakcie wystąpienia zaprezentowane zostaną doświadczenia prelegenta

  Speakers: Dyrektor Biura Strategii i Zarz. IT Grupa PZU

 • Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację
  Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację
  09:55 - 10:25 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu firmy baramundi software AG - baramundi Management Suite - możecie Państwo zarządzać całym środowiskiem i infrastrukturą IT w Waszej organizacji, niezależnie od tego czy są to stacje klienckie, serwery, urządzenia mobilne, urządzenia Mac czy środowisko wirtualne.

  Speakers: Baramundi Software AG

 • Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzysci z monitorowania wszystkiego w firmie
  Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzysci z monitorowania wszystkiego w firmie
  10:25 - 10:40 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Czy na pewno potrzebujemy kolejnego serwera? Dlaczego musimy wymienić ten sprzęt, przecież działa? Nowych 10 sprzedawców będzie robić prezentacje online, starczy nam pasma? Uzasadnij pozycje w przyszłorocznym budżecie IT konkretnymi danymi. Co oprócz map sieci i powiadamiania o problemach daje nam system monitorujący - przykłady i inspiracje z wielu branż.

  Speakers: AdRem Software sp. z o.o.

 • Monitorowanie i bezpieczeństwo sieci – porozmawiajmy o korzyściach
  Monitorowanie i bezpieczeństwo sieci – porozmawiajmy o korzyściach
  10:40 - 11:10 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Z roku na rok obserwujemy coraz większą ilość zagrożeń bezpieczeństwa sieci komputerowych Jak dbać o bezpieczeństwo sieci? Jakie korzyści przyniesie naszej organizacji lub firmie? Na te pytania odpowiemy podczas wykładu bazując na konkretnych danych z polskich i międzynarodowych raportów. 59% osób odpowiedzialnych za IT w Polsce uważa, że wdrożenie narzędzi do monitorowania IT podniosłoby poziom bezpieczeństwa. Jak zrobić to mądrze? Zapraszamy na wykład.

  Speakers: Axence

 • Improve your sales with Business Intelligence
  Improve your sales with Business Intelligence
  11:10 - 11:25 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers: Sales and Marketing Global Poland Sp. z o. o.

 • Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  11:25 - 11:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  W obecnym czasie obserwujemy ciągłe zwiększanie się ilości przechowywanych informacji, procesowi temu towarzyszy także nieustanny wzrost wagi i znaczenia tych danych dla każdej organizacji. Nierzadko dane znajdujące się na firmowych nośnikach stanowią wielomiesięczne owoce pracy sztabów ludzi i ich utrata narażałaby firmę na duże straty. Dlatego tez bardzo ważne jest, aby systemy teleinformatyczne przechowujące te cenne informacje oparte były o solidne podstawy. Niezbędne jest, aby współczesna architektura serwerowni zapewniała właściwy poziom bezpieczeństwa dla informacji, jak również przygotowana była na zmieniające się wymogi dotyczące ich ilości.

  Speakers: Kierownik wsparcia sprzedaży systemów zasilania gwarantowanego, Schneider Electric Polska

 • Systemy chłodzenia ZPAS w telekomunikacji, rewersyjna pompa ciepła AHP
  Systemy chłodzenia ZPAS w telekomunikacji, rewersyjna pompa ciepła AHP
  11:45 - 12:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Jak ważnym problemem jest utrzymywanie odpowiednich warunków wewnątrz obudów teleinformatycznych i energetycznych zawierających strategiczne urządzenia nie trzeba uświadamiać. Prezentacja będzie dotyczyć prekursorskiego rozwiązania grzania i chłodzenia bazującego na rozwiązaniu pompy ciepła, która dzięki swoim cechom wypchnie z rynku poczciwe klimatyzatory.

  Speakers: ZPAS S.A.

 • Eaton – niezawodne systemy zasilania gwarantowanego
  Eaton – niezawodne systemy zasilania gwarantowanego
  12:00 - 12:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Na wstępie odpowiemy sobie na pytanie, czym naprawdę jest zasilacz gwarantowany. Jakie są jego funkcje w nowoczesnych instalacjach. Powiemy jak zwiększyć niezawodność sieci zasilającej wykorzystując najnowsze technologie oraz odpowiemy na pytanie: czy jest możliwa integracja systemu zasilania ze środowiskiem wirtualnym?

  Speakers: Eaton

 • Elektroniczne kontrole podatkowe, rewolucja w podatkach, rewolucja w rachunkowości, rewolucja w IT
  Elektroniczne kontrole podatkowe, rewolucja w podatkach, rewolucja w rachunkowości, rewolucja w IT
  12:30 - 13:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  O konsekwencjach dla systemów IT obsługujących przedsiębiorstwa, wynikających z wprowadzenia w Polsce z dniem 1 lipca 2016 roku elektronicznych kontroli podatkowych tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego. Konsekwencje już są widoczne mimo, że w 2016 roku dotyczą jedynie około 3 tysięcy przedsiębiorstw z blisko 2 milionów aktywnie działających w Polsce. Na czym zatem polegają te zmiany? Czego przedsiębiorcy wymagają obecnie od systemów i czego należy się spodziewać w kolejnych miesiącach?

  Speakers: Sage

 • Centrum Usług Wspólnych – IT Fiction czy rzeczywistość?
  Centrum Usług Wspólnych – IT Fiction czy rzeczywistość?
  13:00 - 13:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Centrum Usług Wspólnych (Shared Service) to j eden z wiodących trendów w ITSM. Nie tylko na świecie, ale i w Polsce. Zapraszamy w szybką podróż po teorii i praktyce budowania Centrum Usług Wspólnych. Wspólnie postaramy się odpowiedzieć na pytania: -Jak CUW wygląda w teorii? -Jak CUW wygląda w praktyce? -Jak CUW wygląda u naszych klientów? -Czy to się w ogóle opłaca?

  Speakers: MWT Solutions

 • Firma czy Urząd – Wszyscy walczą z nadmiarem papieru. Jak sobie z tym poradzić? – ELO przedstawi, jakie to proste
  Firma czy Urząd – Wszyscy walczą z nadmiarem papieru. Jak sobie z tym poradzić? – ELO przedstawi, jakie to proste
  13:30 - 13:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Nasze produkty i rozwiązania rosną wraz z Państwa wymaganiami wobec nowoczesnego i skalowalnego systemu ECM / DMS. Realizujemy przy tym wszystkie istotne funkcje, a także prowadzimy odpowiednią integrację z innymi aplikacjami biznesowymi.

  Speakers: ELO Digital Office Sp. z o.o.

 • Automatyzacja procesów przetwarzania faktur zakupowych – od papieru do jednolitego pliku kontrolnego
  Automatyzacja procesów przetwarzania faktur zakupowych – od papieru do jednolitego pliku kontrolnego
  13:45 - 14:15 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Jak zapewnić efektywne wprowadzanie danych z faktur elektronicznych i papierowych w zakresie wymaganym przez organy kontroli skarbowej. Wykorzystanie efektywnych narzędzi data capture do przetwarzania faktur.

  Speakers: Canon Polska

 • Zarządzanie zobowiązaniami i czasem pracy w chmurze
  Zarządzanie zobowiązaniami i czasem pracy w chmurze
  14:15 - 14:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Oprogramowanie w modelu SaaS do aktywnego zarządzania dokumentami. Optymalizacja procesu aktywnego przetwarzania kontraktów i kontrolowania wydatków. Wielowymiarowa akceptacja dostawców, zamówień, faktur oraz płatności. Interesujący sposób planowania rozkładu i ewidencjonowania czasu pracy.

  Speakers: Business Data Process

 • Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż?
  Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż?
  14:45 - 15:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Technologie marketingowe zawsze próbują nadarzyć za zmianami w modelach zakupowych i zmianami w zachowaniu konsumentów. Zaledwie kilka lat temu nastąpiło olbrzymie przesunięcie decyzji zakupowych i zakupów z offline do online, a dzisiaj mamy do czynienia z kolejną zmianą polegajacą z przesuniecia z desktopu do smartfonów. To powoduje bardzo poważne konsekwencje w sposobie prowadzenia działań marketingowych i stawia nowe wyzwania dotyczące technologii i oprogramowania do marketingu.

  Speakers: CEO & Founder SALESmanago Marketing Automation

 • Aplikacje mobilne i kształtowanie zachowań klientów
  Aplikacje mobilne i kształtowanie zachowań klientów
  15:10 - 15:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Przedstawienie trendów w bankowości pod kątem rozwoju aplikacji mobilnych. Zachowanie się użytkowników aplikacji mobilnych, trendy nowych funkcjonalności w aplikacjach i ich bezpośredni wpływ na banki. W trakcie wykładu spróbujmy odpowiedzieć na pytanie czy banki są w stanie dochować kroku ww trendom, w jaki sposób to robią i jak ostatecznie wpłynie na ten proces rozwoju aplikacji mobilnych dyrektywa PSD2.

  Speakers: IT Director Euro Bank S.A.

 • Jak poprawić jakość komunikacji z pracownikami? Elektroniczna obsługa pracownika (eOP)
  Jak poprawić jakość komunikacji z pracownikami? Elektroniczna obsługa pracownika (eOP)
  15.30 - 15.50 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Aplikacja eOP – elektroniczna Obsługa Pracownika, opracowana przez ekspertów FinCode na potrzeby klientów Grupy ABS, eliminuje problemy związane z tradycyjnym dostarczaniem papierowych dokumentów dla pracowników. eOP pozwala na dystrybucję dokumentów takich jak: PIT11, IMIR (d. RMUA), paski płacowe oraz wiele innych, za pośrednictwem specjalnie przygotowanego narzędzia, bez konieczności ręcznego adresowania i wysyłki listownej. dziękuję

  Speakers: InfoConsulting

 • Technologie marketingowe, które zapewnią przewagę konkurencyjną w latach 2016-2020 – wyniki badań
  Technologie marketingowe, które zapewnią przewagę konkurencyjną w latach 2016-2020 – wyniki badań
  15.50 - 16.05 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Podczas prezentacji omówione zostaną najważniejsze trendy w rozwoju zintegrowanych technologii marketingowych w czasach cyfrowej transformacji. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać systemy CMS, CRM i Marketing Automation aby zyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Dodatkowo przedstawione zostaną wyniki badań na temat ich wykorzystywania, które przeprowadziliśmy wśród 400 firm na całym świecie.

  Speakers: Squiz

 • Usługowe podejście do IT w firmie produkcyjnej
  Usługowe podejście do IT w firmie produkcyjnej
  16.05 - 16.25 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Technologie informacyjne pełnią dziś w firmach produkcyjnych dwie główne funkcje: usługową i innowacyjną. W swojej prelekcji opowiem o zmieniającej się roli działów IT w firmach produkcyjnych polegającej na rozszerzeniu odpowiedzialności tych działów na całą organizację. O zmianie podejścia z ograniczającego się do wsparcia i optymalizacji kosztów do inicjatora zmian istotnych z perspektywy całego przedsiębiorstwa wykorzystując podejście ITIL oraz LEAN IT.

  Speakers: Dyrektor IT - Politan Sp. z o.o.

 • Zarządzanie uprawnieniami do systemów – jak unikać toksycznych kombinacji?
  Zarządzanie uprawnieniami do systemów – jak unikać toksycznych kombinacji?
  16.25 - 16.45 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers: Dyrektor ABSI - Citi Handlowy

 • Big Data i Small Data – o możliwości synergii
  Big Data i Small Data – o możliwości synergii
  16.45 - 17.05 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Chciałbym opowiedzieć w jaki sposób paradygmat Big Data i ekosystem oparty o Hadoop i Spark mogą uzupełniać klasyczne i znane od dziesięcioleci systemy gromadzenia i przetwarzania danych. Przy okazji chciałbym również omówić podstawowe grupy wyzwań towarzyszących wdrażaniu ekosystemu opartego o Hadoop i Spark.

  Speakers: Data Science Team Lead - Allegro

 • Podsumowanie Kongresu
  Podsumowanie Kongresu
  17.05 - 17.10 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers:

 • Rejestracja
  Rejestracja
  09:00 - 09:25 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers:

 • Gotowi, do biegu – START! – czyli co biegnie szybciej BIG DATA czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO?
  Gotowi, do biegu – START! – czyli co biegnie szybciej BIG DATA czy CYBERBEZPIECZEŃSTWO?
  09:25 - 09:55 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Prelekcja będzie próbą odpowiedzenia, która z technologii jest postrzegana jako najszybciej rozwijająca się. W trakcie wystąpienia zaprezentowane zostaną doświadczenia prelegenta

  Speakers: Dyrektor Biura Strategii i Zarz. IT Grupa PZU

 • Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację
  Szybko i bezpiecznie poprzez automatyzację
  09:55 - 10:25 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Dzięki kompleksowemu rozwiązaniu firmy baramundi software AG - baramundi Management Suite - możecie Państwo zarządzać całym środowiskiem i infrastrukturą IT w Waszej organizacji, niezależnie od tego czy są to stacje klienckie, serwery, urządzenia mobilne, urządzenia Mac czy środowisko wirtualne.

  Speakers: Baramundi Software AG

 • Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzysci z monitorowania wszystkiego w firmie
  Audyt zgodności, rozliczanie dostawców i inne korzysci z monitorowania wszystkiego w firmie
  10:25 - 10:40 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Czy na pewno potrzebujemy kolejnego serwera? Dlaczego musimy wymienić ten sprzęt, przecież działa? Nowych 10 sprzedawców będzie robić prezentacje online, starczy nam pasma? Uzasadnij pozycje w przyszłorocznym budżecie IT konkretnymi danymi. Co oprócz map sieci i powiadamiania o problemach daje nam system monitorujący - przykłady i inspiracje z wielu branż.

  Speakers: AdRem Software sp. z o.o.

 • Monitorowanie i bezpieczeństwo sieci – porozmawiajmy o korzyściach
  Monitorowanie i bezpieczeństwo sieci – porozmawiajmy o korzyściach
  10:40 - 11:10 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Z roku na rok obserwujemy coraz większą ilość zagrożeń bezpieczeństwa sieci komputerowych Jak dbać o bezpieczeństwo sieci? Jakie korzyści przyniesie naszej organizacji lub firmie? Na te pytania odpowiemy podczas wykładu bazując na konkretnych danych z polskich i międzynarodowych raportów. 59% osób odpowiedzialnych za IT w Polsce uważa, że wdrożenie narzędzi do monitorowania IT podniosłoby poziom bezpieczeństwa. Jak zrobić to mądrze? Zapraszamy na wykład.

  Speakers: Axence

 • Improve your sales with Business Intelligence
  Improve your sales with Business Intelligence
  11:10 - 11:25 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers: Sales and Marketing Global Poland Sp. z o. o.

 • Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  Wyzwania nowoczesnych serwerowni
  11:25 - 11:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  W obecnym czasie obserwujemy ciągłe zwiększanie się ilości przechowywanych informacji, procesowi temu towarzyszy także nieustanny wzrost wagi i znaczenia tych danych dla każdej organizacji. Nierzadko dane znajdujące się na firmowych nośnikach stanowią wielomiesięczne owoce pracy sztabów ludzi i ich utrata narażałaby firmę na duże straty. Dlatego tez bardzo ważne jest, aby systemy teleinformatyczne przechowujące te cenne informacje oparte były o solidne podstawy. Niezbędne jest, aby współczesna architektura serwerowni zapewniała właściwy poziom bezpieczeństwa dla informacji, jak również przygotowana była na zmieniające się wymogi dotyczące ich ilości.

  Speakers: Kierownik wsparcia sprzedaży systemów zasilania gwarantowanego, Schneider Electric Polska

 • Systemy chłodzenia ZPAS w telekomunikacji, rewersyjna pompa ciepła AHP
  Systemy chłodzenia ZPAS w telekomunikacji, rewersyjna pompa ciepła AHP
  11:45 - 12:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Jak ważnym problemem jest utrzymywanie odpowiednich warunków wewnątrz obudów teleinformatycznych i energetycznych zawierających strategiczne urządzenia nie trzeba uświadamiać. Prezentacja będzie dotyczyć prekursorskiego rozwiązania grzania i chłodzenia bazującego na rozwiązaniu pompy ciepła, która dzięki swoim cechom wypchnie z rynku poczciwe klimatyzatory.

  Speakers: ZPAS S.A.

 • Eaton – niezawodne systemy zasilania gwarantowanego
  Eaton – niezawodne systemy zasilania gwarantowanego
  12:00 - 12:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Na wstępie odpowiemy sobie na pytanie, czym naprawdę jest zasilacz gwarantowany. Jakie są jego funkcje w nowoczesnych instalacjach. Powiemy jak zwiększyć niezawodność sieci zasilającej wykorzystując najnowsze technologie oraz odpowiemy na pytanie: czy jest możliwa integracja systemu zasilania ze środowiskiem wirtualnym?

  Speakers: Eaton

 • Elektroniczne kontrole podatkowe, rewolucja w podatkach, rewolucja w rachunkowości, rewolucja w IT
  Elektroniczne kontrole podatkowe, rewolucja w podatkach, rewolucja w rachunkowości, rewolucja w IT
  12:30 - 13:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  O konsekwencjach dla systemów IT obsługujących przedsiębiorstwa, wynikających z wprowadzenia w Polsce z dniem 1 lipca 2016 roku elektronicznych kontroli podatkowych tzw. Jednolitego Pliku Kontrolnego. Konsekwencje już są widoczne mimo, że w 2016 roku dotyczą jedynie około 3 tysięcy przedsiębiorstw z blisko 2 milionów aktywnie działających w Polsce. Na czym zatem polegają te zmiany? Czego przedsiębiorcy wymagają obecnie od systemów i czego należy się spodziewać w kolejnych miesiącach?

  Speakers: Sage

 • Centrum Usług Wspólnych – IT Fiction czy rzeczywistość?
  Centrum Usług Wspólnych – IT Fiction czy rzeczywistość?
  13:00 - 13:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Centrum Usług Wspólnych (Shared Service) to j eden z wiodących trendów w ITSM. Nie tylko na świecie, ale i w Polsce. Zapraszamy w szybką podróż po teorii i praktyce budowania Centrum Usług Wspólnych. Wspólnie postaramy się odpowiedzieć na pytania: -Jak CUW wygląda w teorii? -Jak CUW wygląda w praktyce? -Jak CUW wygląda u naszych klientów? -Czy to się w ogóle opłaca?

  Speakers: MWT Solutions

 • Firma czy Urząd – Wszyscy walczą z nadmiarem papieru. Jak sobie z tym poradzić? – ELO przedstawi, jakie to proste
  Firma czy Urząd – Wszyscy walczą z nadmiarem papieru. Jak sobie z tym poradzić? – ELO przedstawi, jakie to proste
  13:30 - 13:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Nasze produkty i rozwiązania rosną wraz z Państwa wymaganiami wobec nowoczesnego i skalowalnego systemu ECM / DMS. Realizujemy przy tym wszystkie istotne funkcje, a także prowadzimy odpowiednią integrację z innymi aplikacjami biznesowymi.

  Speakers: ELO Digital Office Sp. z o.o.

 • Automatyzacja procesów przetwarzania faktur zakupowych – od papieru do jednolitego pliku kontrolnego
  Automatyzacja procesów przetwarzania faktur zakupowych – od papieru do jednolitego pliku kontrolnego
  13:45 - 14:15 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Jak zapewnić efektywne wprowadzanie danych z faktur elektronicznych i papierowych w zakresie wymaganym przez organy kontroli skarbowej. Wykorzystanie efektywnych narzędzi data capture do przetwarzania faktur.

  Speakers: Canon Polska

 • Zarządzanie zobowiązaniami i czasem pracy w chmurze
  Zarządzanie zobowiązaniami i czasem pracy w chmurze
  14:15 - 14:45 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Oprogramowanie w modelu SaaS do aktywnego zarządzania dokumentami. Optymalizacja procesu aktywnego przetwarzania kontraktów i kontrolowania wydatków. Wielowymiarowa akceptacja dostawców, zamówień, faktur oraz płatności. Interesujący sposób planowania rozkładu i ewidencjonowania czasu pracy.

  Speakers: Business Data Process

 • Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż?
  Jak mobilna rewolucja zmienia marketing i sprzedaż?
  14:45 - 15:00 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Technologie marketingowe zawsze próbują nadarzyć za zmianami w modelach zakupowych i zmianami w zachowaniu konsumentów. Zaledwie kilka lat temu nastąpiło olbrzymie przesunięcie decyzji zakupowych i zakupów z offline do online, a dzisiaj mamy do czynienia z kolejną zmianą polegajacą z przesuniecia z desktopu do smartfonów. To powoduje bardzo poważne konsekwencje w sposobie prowadzenia działań marketingowych i stawia nowe wyzwania dotyczące technologii i oprogramowania do marketingu.

  Speakers: CEO & Founder SALESmanago Marketing Automation

 • Aplikacje mobilne i kształtowanie zachowań klientów
  Aplikacje mobilne i kształtowanie zachowań klientów
  15:10 - 15:30 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Przedstawienie trendów w bankowości pod kątem rozwoju aplikacji mobilnych. Zachowanie się użytkowników aplikacji mobilnych, trendy nowych funkcjonalności w aplikacjach i ich bezpośredni wpływ na banki. W trakcie wykładu spróbujmy odpowiedzieć na pytanie czy banki są w stanie dochować kroku ww trendom, w jaki sposób to robią i jak ostatecznie wpłynie na ten proces rozwoju aplikacji mobilnych dyrektywa PSD2.

  Speakers: IT Director Euro Bank S.A.

 • Jak poprawić jakość komunikacji z pracownikami? Elektroniczna obsługa pracownika (eOP)
  Jak poprawić jakość komunikacji z pracownikami? Elektroniczna obsługa pracownika (eOP)
  15.30 - 15.50 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Aplikacja eOP – elektroniczna Obsługa Pracownika, opracowana przez ekspertów FinCode na potrzeby klientów Grupy ABS, eliminuje problemy związane z tradycyjnym dostarczaniem papierowych dokumentów dla pracowników. eOP pozwala na dystrybucję dokumentów takich jak: PIT11, IMIR (d. RMUA), paski płacowe oraz wiele innych, za pośrednictwem specjalnie przygotowanego narzędzia, bez konieczności ręcznego adresowania i wysyłki listownej. dziękuję

  Speakers: InfoConsulting

 • Technologie marketingowe, które zapewnią przewagę konkurencyjną w latach 2016-2020 – wyniki badań
  Technologie marketingowe, które zapewnią przewagę konkurencyjną w latach 2016-2020 – wyniki badań
  15.50 - 16.05 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Podczas prezentacji omówione zostaną najważniejsze trendy w rozwoju zintegrowanych technologii marketingowych w czasach cyfrowej transformacji. Uczestnicy dowiedzą się jak wykorzystać systemy CMS, CRM i Marketing Automation aby zyskać przewagę konkurencyjną na rynku. Dodatkowo przedstawione zostaną wyniki badań na temat ich wykorzystywania, które przeprowadziliśmy wśród 400 firm na całym świecie.

  Speakers: Squiz

 • Usługowe podejście do IT w firmie produkcyjnej
  Usługowe podejście do IT w firmie produkcyjnej
  16.05 - 16.25 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Technologie informacyjne pełnią dziś w firmach produkcyjnych dwie główne funkcje: usługową i innowacyjną. W swojej prelekcji opowiem o zmieniającej się roli działów IT w firmach produkcyjnych polegającej na rozszerzeniu odpowiedzialności tych działów na całą organizację. O zmianie podejścia z ograniczającego się do wsparcia i optymalizacji kosztów do inicjatora zmian istotnych z perspektywy całego przedsiębiorstwa wykorzystując podejście ITIL oraz LEAN IT.

  Speakers: Dyrektor IT - Politan Sp. z o.o.

 • Zarządzanie uprawnieniami do systemów – jak unikać toksycznych kombinacji?
  Zarządzanie uprawnieniami do systemów – jak unikać toksycznych kombinacji?
  16.25 - 16.45 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers: Dyrektor ABSI - Citi Handlowy

 • Big Data i Small Data – o możliwości synergii
  Big Data i Small Data – o możliwości synergii
  16.45 - 17.05 IT FUTURE CONGRESS 2016
  Chciałbym opowiedzieć w jaki sposób paradygmat Big Data i ekosystem oparty o Hadoop i Spark mogą uzupełniać klasyczne i znane od dziesięcioleci systemy gromadzenia i przetwarzania danych. Przy okazji chciałbym również omówić podstawowe grupy wyzwań towarzyszących wdrażaniu ekosystemu opartego o Hadoop i Spark.

  Speakers: Data Science Team Lead - Allegro

 • Podsumowanie Kongresu
  Podsumowanie Kongresu
  17.05 - 17.10 IT FUTURE CONGRESS 2016

  Speakers:

OUR SPONSORS 

CUSTOMER TESTIMONIALS 

”Sed facilisis justo vitae risus viverra vulputate. Mauris vel ipsum dignissim diam viverra condimentum. Donec sodales, diam eget mattis condimentum, quam neque tempus purus, dictum viverra risus nisl quis metus.”

alt

Christian Peterson, CEO at HellWay Inc

”Sed facilisis justo vitae risus viverra vulputate. Mauris vel ipsum dignissim diam viverra condimentum. Donec sodales, diam eget mattis condimentum, quam neque tempus purus, dictum viverra risus nisl quis metus.”

alt

Christian Peterson, CEO at HellWay Inc

”Sed facilisis justo vitae risus viverra vulputate. Mauris vel ipsum dignissim diam viverra condimentum. Donec sodales, diam eget mattis condimentum, quam neque tempus purus, dictum viverra risus nisl quis metus.”

alt

Christian Peterson, CEO at HellWay Inc

”Sed facilisis justo vitae risus viverra vulputate. Mauris vel ipsum dignissim diam viverra condimentum. Donec sodales, diam eget mattis condimentum, quam neque tempus purus, dictum viverra risus nisl quis metus.”

alt

Christian Peterson, CEO at HellWay Inc

OUR SPEAKERS

Claire mccoy
Claire mccoy
Designer
John Doe
John Doe
Writer Wiki Sig
Tommy horton
Tommy horton
Wordpress Developer
Michale Tik
Michale Tik
Founder IGD

PRICING PLANS 

PERSONAL

$111

 • 5 Projects
 • 30 GB Storage
 • Unlimited Data Transfer
 • 50 GB Bandwidth
 • Enhanced Security

BUSINESS

$175

 • 5 Projects
 • 30 GB Storage
 • Unlimited Data Transfer
 • 50 GB Bandwidth
 • Enhanced Security

Register

registing

EVENT FAQS 

Vestibulum sit amet tincidunt urna, eget ullamcorper purus. Aenean feugiat quis tortor vitae fringilla. Pellentesque augue nisl, condimentum at sem et, fermentum varius ligula. Nulla dignissim nulla eget congue cursus.

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

Vestibulum sit amet tincidunt urna, eget ullamcorper purus. Aenean feugiat quis tortor vitae fringilla. Pellentesque augue nisl, condimentum at sem et, fermentum varius ligula. Nulla dignissim nulla eget congue cursus.

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

Vestibulum sit amet tincidunt urna, eget ullamcorper purus. Aenean feugiat quis tortor vitae fringilla. Pellentesque augue nisl, condimentum at sem et, fermentum varius ligula. Nulla dignissim nulla eget congue cursus.

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

Vestibulum sit amet tincidunt urna, eget ullamcorper purus. Aenean feugiat quis tortor vitae fringilla. Pellentesque augue nisl, condimentum at sem et, fermentum varius ligula. Nulla dignissim nulla eget congue cursus.

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

First Awesome Feature

RECENT BLOG POSTS 

Event Location

Apple Store SOHO 

103 Prince St New York, NY 10012,

United States

+1 212-226-3126

[email protected] 

© 2015 J Event — One Page Event Manager Template by jThemes Studio